Sombre/Ombre + strzyżenie

Sombre/Ombre Kraków

 

Niezmiennie od kilku lat do najmodniejszych koloryzacji zaliczyć można sombre, inaczej nazywane efektem muśniętych słońcem włosów. Jest to delikatniejsza i bardziej stonowana wersja dobrze każdemu znanego ombre, które najlepiej prezentuje się na brunetkach, ponieważ odcień rozjaśnionych końcówek mocno różni się od reszty włosów. W przypadku sombre używamy jedynie kolorów o ton jaśniejszych od naturalnego. Marzy Ci się letnia i delikatna stylizacja włosów? Umów się na wizytę w naszym salonie! 

O ile ombre najlepiej sprawdzi się w przypadku brunetek i szatynek, o tyle sombre będzie pasować każdemu. Niezależnie od tego, czy jesteś blondynką, brunetką lub Twoje włosy są w rudym kolorze, ta koloryzacja będzie wyglądać na nich po prostu świetnie. Nie martw się, jeśli masz krótkie włosy! Ta koloryzacja sprawdzi się zarówno na krótko przystrzyżonej fryzurze chłopczycy oraz długich falach. Jedyną różnicą będzie miejsce, w którym fryzjer rozpocznie nakładanie poszczególnych kolorów farby.

Dlaczego powinnaś umówić się na sombre do naszego salonu? Ponieważ jak nikt znamy się na dopasowywaniu fryzury do osobowości klienta oraz o dbaniu o jego dobre samopoczucie. Do każdego zabiegu używamy produktów najwyższej jakości, a nasi fryzjerzy są dobrze przeszkoleni i pełni zapału.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl