Strzyżenie dziecięce do 8 lat

Fryzjer dziecięcy Kraków

Stałymi klientami salonów fryzjerskich, oprócz pań i panów, coraz częściej stają się dzieci. W przypadku najmłodszych klientów,od fryzjera wymaga się dokładnie takiego samego zaangażowania oraz profesjonalizmu, jak podczas wizyty osoby dorosłej. Nasi pracownicy zajmujący się strzyżeniem dziecięcych włosów są cierpliwi i pełni pozytywnej energii, ponieważ wiedzą, że z natury dzieci są bardziej wymagającymi klientami niż ktokolwiek inny. 

Fryzjer dla dzieci – Kraków

Każdy rodzic udając się z dzieckiem do fryzjera, liczy na to, że wizyta przebiegnie bezproblemowo, a jego pociecha wyjdzie z salonu z szerokim uśmiechem. Jako fryzjerzy zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi najmłodsi klienci wymagają szczególnej uwagi i skrupulatnego podejścia do strzyżenia. Każdy z maluchów jest przez nas traktowany indywidualnie, przez co skupiamy na nim całą swoją uwagę. Komfort dziecka podczas zabiegów fryzjerski jest bardzo ważny. 

Modne dziecięce fryzury 

Małe dziewczynki i chłopcy również chcą wyglądać ładnie, a niestety często na ich samopoczucie wpływa źle dobrana fryzura, która może przeszkadzać podczas zabaw lub po prostu nie podobać się dziecku. Nasi specjaliści dobrze wiedzą co obecnie jest modne i starają się dopasować panujące trendy do potrzeb najmłodszych klientów i ich rodziców. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w salonie fryzjerskim, podczas których zarówno rodzic, jak i jego pociecha odprężą się i spędzą miło czas.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl