Fryzura ślubna

Fryzury ślubne Kraków

 

W tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub, każda panna młoda marzy o tym by wyglądać 

idealnie pod każdym względem. Gdy wybrana suknia wisi już na wieszaku, buty są wyczyszczone, a makijażystka szykuje kosmetyki do malowania oczu, panna młoda zastanawia się, czy jej fryzura będzie wisienką na torcie, czy też koszmarem, który będzie z nią przez cały dzień. Jeśli nie chcesz się rozczarować, powinnaś skorzystać z usług naszych fryzjerów. My wiemy jak zadbać o pannę młodą i sprawić by ten dzień był jeszcze piękniejszy. Wysłuchamy Twoich sugestii, pomożemy dobrać najodpowiedniejszą formę upięcia, a przy okazji odprężysz się i poczujesz się komfortowo w naszym salonie. 

Dzień ślubu dla panny młodej ma być spełnieniem marzeń, a ona sama powinna czuć się niczym piękna księżniczka. Podczas tak ważnego wydarzenia nie ma mowy o kompromisach. Niezależnie od tego, czy chodzi o wygodne buty przypominające pantofelki Kopciuszka, suknię, w której wygląda zniewalająco oraz biżuterię podkreślającą urodę. Zatem dlaczego nie mieć obok siebie, w tym pięknym dniu, profesjonalnego fryzjera?

Pozwól nam zająć się sobą w tym szczególnym dniu i sprawić, że będziesz najpiękniejszą panną młodą. Nasi fryzjerzy to specjaliści w upiększaniu dlatego nie musisz obawiać się, że wyjdziesz niezadowolona z salonu.

Cena usługi:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl