regularne wizytyPerfekcyjne, lśniące i zdrowe włosy nie zależą tylko i wyłącznie od kosmetyków, których używasz. Nie mniej ważne są regularne wizyty u fryzjera. Dzięki temu nie tylko systematycznie pozbędziesz się rozdwojonych końcówek i odrostów, ale skorzystasz z szeregu innych korzyści. Jakich? Zapraszamy do lektury!

Regularne wizyty u fryzjera popłacają!

jak powszechnie wiadomo, wizyty u fryzjera relaksują i w pewien sposób dodają energii za sprawą nowego bądź odświeżonego wyglądu. Już sam masaż głowy podczas mycia włosów działa cuda, ale która z nas nie lubi wychodzić z salonu z zachwycającym wyglądem? Regularne wizyty u fryzjera to jeszcze inne korzyści, o których warto wspomnieć:

  • Twój fryzjer nawiązuje z Tobą bliższe relacje i Wasz kontakt jest bardziej swobodny. Dasz mu również szansę na poznanie Twojego typu włosów, aby na przykład odpowiednio dobrać kosmetyki do pielęgnacji.
  • widząc stan Twoich włosów po poprzedniej wizycie fryzjer będzie potrafił określić typ odrastania Twoich włosów. Dzięki temu będzie potrafił doradzić sposób cięcia, aby włosy układały się dobrze.
  • rezerwując regularnie wizyty u fryzjera przyzwyczaisz go do swojego tryby życia i ograniczeń czasowych. To pozwoli na sprawne dobranie długości wizyty, dopasowanej do Twoich potrzeb.
  • pokazując fryzjerowi sposób codziennej stylizacji i pielęgnacji włosów pozwolisz mu na dobór odpowiedniej fryzury, która będzie przede wszystkim dostosowana do Twoich umiejętności.
  • jeśli masz w planie zapuścić włosy, lub stopniowo je skracać, regularne wizyty okażą się dla Ciebie ogromnym plusem. Sam proces koloryzacji również może być rozłożony w czasie, aby nie przeciążać włosów na raz.
  • będziesz w stanie zaufać swojemu fryzjerowi poprzez dokładne poznanie jego umiejętności!

Czy to konieczne?

Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy każdemu klientowi osobno, natomiast zdecydowanie – tak. Wiadomo, że nie każdy lubi chodzić do fryzjera i większość zabiegów wykonuje w domu. Choćby koloryzację – na rynku dostępnych jest tyle marek farb do włosów w różnych odcieniach, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie polecamy jednak koloryzacji w domu, ponieważ drogeryjne farby nie są produkowane pod dany typ włosów, a tworzone są bardzo ogólnie. Dopiero fryzjer będzie w stanie dobrać jej rodzaj tak, aby nie zaszkodzić nawet najdelikatniejszym włosom. No i efekt będzie bardziej naturalny, a nie jednolity, jak to mają w zwyczaju tworzyć farby drogeryjne. Kolejnym ważnym aspektem do poruszenia jest skracanie włosów a pomocą nożyczek biurowych czy kuchennych. To absolutny błąd, ponieważ nie są one tak ostre, aby poradzić sobie z maksymalni równym przycięciem włosa. Nawet, jeżeli zapuszczasz włosy – raz na jakiś czas warto pozbyć się zniszczonych końcówek i najlepiej zrobić to u fryzjera, zamiast w domowym zaciszu.

Zapraszamy do naszego salonu na regularne wizyty! Na wizytę możecie zapiać się pod adresem www.berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-krakow/kontakt/ bądź telefonicznie: (12) 422 01 07.