Maj to miesiąc długo wyczekiwany przez dziewczynki przyjmujące po raz pierwszy komunię, jak i ich mamy. Młode panienki mają okazję założyć piękne sukienki, a także podkreślić uroczystość tego dnia wyjątkową fryzurą. Na jakie fryzury na komunię dla mamy i córki warto zwrócić uwagę?

Wybór komunijnej fryzury powinien być zależny nie tylko od aktualnych trendów, czy stylizacji, ale również upodobań mamy i córki. Mamy się w pięknych upięciach czuć przede wszystkim komfortowo.

Fryzura na komunię dla dziewczynki

Fryzura jaką wybierzemy na ten wyjątkowy dzień dla swojej córki, w dużej mierze zależeć będzie od długości jej włosów. Dające najwięcej możliwości będą oczywiście włosy półdługie. Będziemy mogli wykonać z nich mały koczek, upięcie lub zapleść, a nawet pozostawić rozpuszczone.

Bardzo pięknie i dziewczęco będę prezentować się fryzury z wiankiem. Ich wykonanie jest naprawdę proste. Wystarczy zakręcić włosy przy pomocy lokówki i nałożyć przygotowany wcześniej wianek – może być on z naturalnych kwiatów lub syntetycznych. Taka fryzurka pięknie prezentuje się zwłaszcza przy delikatnych sukienkach komunijnych i nadaje całej stylizacji oryginalnego, ale nadal skromnego sznytu. Na komunię dziecka wybierajmy lekkie i niezobowiązujące fryzury, które będą podkreślać kobiecą i dziewczęcą urodę. W tym roku warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wszystkie upięcia, które połączone są ze splotami.

Upięcia dla córki

Na komunię dziecka wybierajmy lekkie i niezobowiązujące fryzury, które będą podkreślać kobiecą i dziewczęcą urodę. W tym roku warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wszystkie upięcia, które połączone są ze splotami.

Upięcia sprawdzą się na komunii zarówno dla mamy, jak i córki. W towarzystwie delikatnych sukienek, wiosennej pogody i lekkiego makijażu będą wyglądać przepięknie i podkreślą najlepsze cechy w urodzie zarówno młodej panny, jak i jej rodzicielki.

Pierwszą zasadą, jaką powinniśmy się kierować przy dobieraniu upięć dla dziecka, jest umiar. Zbyt duża wymyślność fryzury może spowodować, że stylizacji dziewczynki zostanie przytłoczona jej nadmierną okazałością. A niekiedy nawet może wydać się ona wręcz nie odpowiednia do okazji i wieku dziecka.

Fryzury na komunię dla mamy

Mamy mogą postawić sobie na nieco większe szaleństwa, jednak zgodnie z aktualnymi trendami, znacznie lepiej będą prezentować się fryzury w stylu romantycznym i boho, aniżeli te, które lepiej sprawdziłyby się na wielki bal.

W upięciach warto wykorzystać również sploty. Dodają one całej fryzurze lekkości i są doskonałe – zarówno dla dzieci, jak i kobiet.

Nasze fryzjerki i stylistki pomogą Wam dobrać odpowiednią fryzurę na tak wyjątkowy dzień!

rezerwacja