hygge hair
Jeśli słyszeliście o duńskiej filozofii szczęśliwego życia, to z pewnością macie już pewne wyobrażenie, jak hygge może zmienić Wasze patrzenie na świat, Waszą najbliższą przestrzeń, a także to, co znajduje się w Waszych szafach! Ale teraz czas na hygge hair!

Hygge hair – szczęśliwe włosy

Od pewnego czasu można zaobserwować, że trend na naturalność ma się bardzo dobrze. Za sprawą boomu na skandynawski styl, coraz bardziej czerpiemy z tej kultury. Tutaj prostota i naturalność jest na porządku dziennym. Hygge, czyli „im naturalniej, tym lepiej”! To motto świetnie sprawdza się także w trendach modowych i urodowych. W hygge hair nie ma miejsca na idealnie wystylizowane, skomplikowane fryzury czy perfekcyjnie wystrzyżone grzywy. Liczy się przede wszystkim naturalność, lekkość i komfort.

Stylizacja włosów

Włosy hygge nosi się luźno rozpuszczone, spięte w niedbały kok lub… schowane pod ulubionym grubym swetrem! Fryzury są luźne, naturalne i bardzo swobodne, dlatego włosy nie mogą być poddane ostremu cięciu czy mocnej koloryzacji. Hygge hair powinno wyglądać, jak włosy, które falują na wietrze. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie lubią tracić czasu przed lustrem.

hygge hair

Koloryzacja

Dla Dunek nie ma znaczenia czy ich włosy się błyszczą, ani czy mają odrosty! Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie odwiedzają salonów fryzjerskich. Farbowanie włosów według hygge czerpie z koloryzacji sombre. Hygge hair to delikatny balejaż, pasemka lub refleksy wyglądające, jak rozjaśnione słońcem włosy. Jednak bardzo istotny jest tutaj odcień. I znowu – im naturalniej, tym lepiej. Ciepłe blondy oraz brązy są jak najbardziej wskazane!

hygge hair

Sprawdź także, jak robią to dziewczyny na Instagramie: #hyggehair

 

Podoba Ci się ten trend i chciałabyś sprawdzić, czy takie włosy do Ciebie pasują?
Umów się na darmową konsultację,
wspólnie poszukamy idealnego rozwiązania dla Ciebie.
rezerwacja