Bon Salon Fryzjerski Kraków

Nie masz jeszcze prezentu dla bliskiej osoby? Święta tuż-tuż, więc masz coraz mniej czasu na skompletowanie gwiazdkowych podarunków. Idealnym pomysłem na prezent świąteczny dla włosomaniaczki i nie tylko będzie bon podarunkowy do naszego Salonu w Krakowie!

Dlaczego bon podarunkowy?

Czasem ciężko trafić w gust bliskiej osoby i podarować jej coś, co ją na pewno zachwyci. Niektóre prezenty, jak kosmetyki, są już niemodne, a niektóre, jak biżuteria, mogą być nieco kłopotliwe. Tak samo z resztą jest z ubraniami! Nowy sweterek może okazać się za mały, a bluzeczka – źle dopasowana. Bezpiecznym, a zarazem wyjątkowym prezentem będzie nasz bon podarunkowy. Sam decydujesz, jaka kwota ma się na niej znaleźć, a włosomaniaczka sama wybierze zabieg, na który ma być przeznaczona kwota z bonu.

Wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby

Nasz bon podarunkowy sprawi, że nie będziesz musiał obawiać się świątecznej wpadki prezentowej. Dzięki niemu podarujesz bliskiej osobie całe spektrum możliwości – będzie mogła skorzystać z dowolnie wybranego zabiegu w naszym salonie. Do wyboru dostaje koloryzację, strzyżenie, upięcia, zabiegi pielęgnacyjne i inne. Widzisz sam, że to najlepszy pomysł na prezent świąteczny!

Bon podarunkowy do Salonu Fryzjerskiego Berendowicz&Kublin Kraków to niestandardowy prezent, który ucieszy każdą włosomaniaczkę i nie tylko!