Keratynowe prostowanie włosów (Kraków)

Jeśli marzysz o gładkich, ułożonych, lśniących kosmykach, które nie puszą się pomimo wilgoci, to zabieg keratynowego prostowania będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To sposób nie tylko na piękną fryzurę, ale też jej odżywienie i regenerację. Wykonanie tego zabiegu najlepiej powierzyć specjalistom – tylko oni wiedzą, jak i jakich preparatów oraz akcesoriów użyć, by efekt był nie tylko spektakularny, ale też długotrwały.

Keratynowe prostowanie włosów w salonie Berendowicz & Kublin w Krakowie

Stawiamy na zabiegi 2w1, czyli takie, które nie tylko upiększają, ale też regenerują. Dzięki keratynowemu prostowaniu możesz cieszyć się idealną fryzurą bez konieczności czasochłonnej stylizacji każdego dnia. Co więcej, kosmyki zostają odżywione, nawilżone, szybciej wzrastają i zyskują ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Efekt ten utrzymuje się przez wiele tygodni.

Na czym dokładnie polega keratynowe prostowanie włosów?

Zabieg trwa kilka godzin – czas ten zależy przede wszystkim od długości oraz kondycji kosmyków. Składa się on z kilku etapów, takich jak mycie specjalistycznym szamponem, dokładne wysuszenie, aplikacja preparatu, wysuszenie włosów po kilkudziesięciu minutach, wyprostowanie kosmyków przy użyciu mocno rozgrzanej prostownicy.

By móc cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem włosów, do zabiegu należy użyć profesjonalnych preparatów i z niezwykłą starannością wykonać każdy z etapów zabiegu. Dlatego samodzielne próby keratynowego wygładzania mogą nie przynieść pożądanego efektu, a wręcz zaszkodzić kosmykom. Na szczęście w naszym salonie w Krakowie czekają na Ciebie profesjonaliści, którzy wiedzą, jak zadbać o Twoją fryzurę – by kosmyki były nie tylko gładkie i odporne na puszenie, ale też odpowiednio odżywione.

Jak dbać o włosy po zabiegu?

Nasza praca nie kończy się na wykonaniu usługi. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z pielęgnacją kosmyków, przekażemy też dokładne informacje na temat tego, jak dbać o nie tuż po zabiegu. Możesz liczyć nie tylko na piękną fryzurę, trwały efekt i sporą dawkę wiedzy, ale też miłą atmosferę!

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl