Każdy włos potrzebuje od czasu do czasu wzmocnienia i odpowiedniej pielęgnacji. O włosy zniszczone, suche czy łamliwe należy dbać szczególnie i zapewniać im odpowiednie składniki odżywcze.

Marka Authentic Beauty Concept stworzyła specjalną linię o nazwie Replenish, której głównym zadaniem jest odbudowa, odżywienie i nadanie blasku Twoim włosom. Zawarte w niej ekstrakty z klonu i orzechów pekan znane są ze swoich znakomitych właściwości kojących, przeciwzapalnych oraz silnie nawilżających

W skład linii Replenish wchodzi wiele produktów więc na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie!

Szampon oraz odżywka odbudowująca nie zawierają parabenów ani silikonów. Szampon z serii Replenish idealnie oczyszcza zniszczone i wrażliwe włosy, a odżywka wzmacnia włókna włosów nadając przy tym połysk oraz miękkość. Dla ceniących wygodę marka Authentic Beauty Concept proponuje odżywkę odbudowującą w sprayu, której stosowanie nie obciąża włosów.

Dbając o włosy, szczególnie te zniszczone i uszkodzone warto pamiętać o dobrej pielęgnacji. Z pomocą przychodzi maska Replenish, która intensywnie odżywia włosy, a zawarty w niej Węglan Dikaprylu pozostawi na włosach warstwę ochronną.

Produktem wartym uwagi w walce ze zniszczonymi włosami jest także balsam odbudowujący Replenish, który wzmacnia uszkodzone włosy, przywraca miękkość oraz chroni przed szkodliwym działaniem gorącego powietrza  suszarki.

Dodatkowo podczas wizyty w salonie B&K nasi styliści mają w zanadrzu prawdziwą broń specjalną – esencję odbudowującą Replenish, która nie zawiera parabenów i silikonów, a łącząc esencję z maską i oddając się chwili relaksu w naszym salonie gwarantujemy Ci piękne i odżywione włosy!

Wszystkie produkty z serii Replenish marki Authentic Beauty Concept znajdziesz w naszym salonie! 🙂 

Zapraszamy na Szeroką 38!