najlepsze fryzury na sylwestra

To jedyna noc w roku, w którą nie musimy obawiać się, że będziemy wyglądać zbyt strojnie. Koki, loki, fantazyjne upięcia i makijaże, a przede wszystkim… BROKAT! Im więcej świecidełek, tym lepiej. Jakie fryzury będą w tym roku najpopularniejsze? Sprawdźmy!

Fryzura na Sylwestra dla włosów krótkich

Stylizacja sylwestrowa dla włosów krótkich zdaje się być szczególnie trudna. Jednak, jak się okazuje, wyczarowanie z mocno obciętych włosów kobiecego i zjawiskowego upięcia wcale nie musi być trudne. Możemy skonstruować z nich nawet coś na kształt koka. Wystarczy, że wyposażymy się w odpowiednie narzędzia do stylizacji – piankę, gumę i koniecznie wsuwki. Nikt nie pozna, że mocno skróciłyśmy włosy.

Kucyk

Kucyk jest fryzurą, która zagościła na stałe w naszych codziennych stylizacjach. Nie oznacza to, że nie można jej wykonać z imprezowo-sylwestrowym zacięciem. Z kucykiem mamy kilka opcji, które możemy dopasować do tematyki zabawy sylwestrowej, na którą się wybieramy, jak i naszej kreacji. Koński ogon, możemy upiąć luźno tak, żeby kosmyki delikatnie opadały na naszą twarz lub gładko zaczesać włosy. Ta druga opcja sprawdzi się przy mocniejszym makijażu i bardziej rockowej stylizacji. Do kucyka możemy wpleść delikatne warkocze, które nadadzą uczesaniu romantycznego wyrazu.

Intensywny skręt

W sylwestra nie bój się mocno skręcić włosów. Z pomocą przyjdzie Ci tutaj lokówka lub wałki. Im intensywniejsze będą loki, tym lepiej. Taka fryzura doskonale sprawdzi się u pań, które wybierają się na zabawę w stylu lat 80 lub imprezę do klubu, w którym królują skóry, legginsy i inne obcisłe części garderoby.

Fale

Dla pań, które nie przepadają za lokami lub nie są one odpowiednie dla ich kreacji, mogą sprawdzić się fale. Pasują one do praktycznie każdego kształtu twarzy, jak i stylizacji. Z taką fryzurą świetnie będziesz wyglądać w tańcu, gdy Twoje włosy będą lekko sprężynować z ruchami na parkiecie.

Długie i proste

W kreowaniu fryzury na Sylwestra pomoże Ci również prostownica. Chwyć za nią i przy jej pomocy stwórz idealnie prostą taflę włosów. Wykończ całość preparatem nadającym blasku i ciesz się fryzurą niczym modelka z reklamy.

Pamiętajmy, że dobór idealnej fryzury na imprezę Sylwestrową nie zagwarantuje nam dobrej zabawy. Dlatego zadbajmy o to, aby przed wyjściem zapomnieć o wszystkich zmartwieniach i wprowadzić się w znakomity nastrój.