modne i wygodne fryzury do pracy
Praca w biurze, jak powszechnie wiadomo, wymaga nienagannej prezentacji. Tworzenie kompletnych stylizacji, począwszy od makijażu, służbowego stroju po odpowiednią fryzurę nie jest łatwym zadaniem. Dzięki niniejszemu artykułowi poznacie 5 najwygodniejszych fryzur do pracy, które zaspokoją oczekiwania każdej z Was!

1. Gładkie fryzury

Praktycznie w każdej pracy biurowej doskonale sprawdzą się zdyscyplinowane (gładkie) fryzury, które po długiej przerwie ponownie powracają do mody. Wysoko zawiązany kucyk albo eleganckie upięcie to największa gwarancja, że przez cały dzień w pracy prezentować będziemy się bardzo okazale. Gładkie fryzury to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych kobiet, które mają włosy podatne na puszenie. Aby zapewnić fryzurze idealne wygładzenie, warto skorzystać z dobrodziejstwa specjalnych kosmetyków do stylizacji włosów. Godne polecenia są markowe kremy prostujące, dzięki którym błyskawicznie przygotujemy idealną fryzurę.

2. Rozpuszczone włosy

Wbrew pozorom w pracy bardzo dobrze sprawdzą się także rozpuszczone włosy. Warto wykonać klasyczny przedziałek na środku albo na boku. Stylizacje tego typu bardzo często wymagają użycia specjalnej pianki do włosów. Pamiętać należy także i o tym, aby dokładnie wysuszyć włosy i użyć prostownicy, dzięki której fryzura służyć będzie nam na dłużej.

3. Krótka fryzura

Najmniej kłopotliwym rozwiązaniem jest oczywiście stylizacja krótkich fryzur. Kobiety, które decydują się na krótkie fryzury, powinny w pierwszej kolejności poważnie zastanowić się nad gładkimi wykończeniami. Aby ożywić nieco fryzurę, można jednak pozwolić sobie na podkreślenie pojedynczych pasm.

4. Elegancki koczek z warkoczem

Ciekawym pomysłem może okazać się także elegancki koczek z warkoczem. Kok tak naprawdę sprawdzi się w każdej stylizacji. Nie tylko prezentuje się elegancko, ale przede wszystkim jest bardzo prosty i niesłychanie szybki do zrobienia. Aby wykonać elegancki koczek, wystarczy gumka do włosów i dwie wsuwki. W niecałe 5 minut można przygotować wspaniałą fryzurę do pracy.

5. Modny półkoczek

Bardzo oryginalną i wygodną fryzurą do pracy jest także modny półkoczek. Jest to najlepsza propozycja dla tych kobiet, które lubią mieć rozpuszczone włosy, ale denerwuje je jednocześnie kosmyki włosów, które opadają na ramiona i wpadają do oczu. Półkoczek starannie upięty z niewielkiego pasma włosów raz na zawsze rozwiąże ten problem.

Gotowa na elegancką fryzurę?

Kreując swój wizerunek, nigdy nie powinnyśmy zapominać o eleganckiej fryzurze, która w pracy jest naszą najlepszą wizytówką. Pamiętać należy jednak o tym, aby elegancji nigdy nie mylić z ekstrawagancją. Szalone i nietuzinkowe fryzury warto pozostawić sobie na wieczorne wyjścia, a w pracy należy postawić na klasykę.
rezerwacja