W naszym salonie oferujemy zabiegi, które nie tylko pozwolą uzyskać spektakularną metamorfozę, ale też odżywią i wzmocnią włosy. Dlatego naszym klientkom często polecamy keratynowe prostowanie włosów, które pozwoli spełnić marzenie o idealnie gładkich i lśniących kosmykach bez względu na panujące warunki atmosferyczne i bez konieczności codziennej, czasochłonnej stylizacji.

Keratynowe prostowanie włosów w salonie Berendowicz & Kublin w Opolu

Zabieg ten, wbrew pozorom, nie polega przede wszystkim na długotrwałym wygładzeniu kosmyków. Wprowadzenie keratyny do ich wnętrza pozwala uzupełnić ubytki, co z kolei sprawia, że kosmyki stają się nie tylko gładkie, ale też grubsze, elastyczne, odżywione i nawilżone. To świetny sposób na poprawę kondycji włosów. By jednak uzyskać ten efekt, należy użyć profesjonalnych preparatów i z niebywałą starannością przeprowadzić każdy etap zabiegu prostowania. Dlatego najbezpieczniej jest skorzystać z usług doświadczonych stylistów fryzur, którzy wiedzą, jak zadbać o każdy kosmyk.

Jak wygląda zabieg?

Trudno jednoznacznie określić czas trwania keratynowego prostowania w salonie Berendowicz & Kublin w Opolu. Jest to zazwyczaj kilka godzin (2-3h), a czas ten zależy przede wszystkim od długości i kondycji kosmyków. Zatem najlepiej wybierz na ten rytuał pielęgnacyjny dzień o niezbyt napiętym harmonogramie – byś mogła w spokoju i bez nerwowego zerkania na zegarek oddać się w ręce naszych specjalistów.

Zabieg rozpoczyna starannie umycie włosów specjalistycznym szamponem oczyszczającym – dla trwałości rytuału kosmyki muszą być dokładnie oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń i dobrze wysuszone. Następnie zostaje nałożony preparat keratynowy wzbogacony o substancje odżywcze, który potrzebuje kilkudziesięciu minut na wchłonięcie. Kolejno suszymy włosy .Na koniec kosmyki są prostowane przy użyciu mocno rozgrzanej, profesjonalnej prostownicy.

Pielęgnacja po zabiegu

Jeśli zależy Ci na trwałym efekcie keratynowego prostowania, nie możesz zapominać o odpowiedniej pielęgnacji. Nasi specjaliści z salonu Berendowicz & Kublin w Opolu z przyjemnością opowiedzą Ci nie tylko o samym zabiegu, ale też o tym, jak dbać o kosmyki na co dzień. A wszystko to w wyjątkowo miłej atmosferze!