Berendowicz&Kublin
Opole Solaris
Zespół

Poznaj zespół naszego salonu!

scroluj w dół

Zespół
Dobry
fryzjer
- B&K

Fryzjerstwo w mistrzowskim wydaniu

Pasja. Kreatywność. Zaangażowanie. Profesjonalizm. Te cechy łączą opolski zespół Akademii Berendowicz&Kublin. Siedmiu doskonałych fryzjerów o siedmiu różnych charakterach tworzy mieszankę, która co rusz wybucha feerią barw i stylizacji, pracując na ogólnopolską renomę Akademii Berendowicz&Kublin. Nasz opolski team zasilają dwie wykwalifikowane kosmetyczki, co umożliwia naszym Klientom skorzystanie z wielu usług pielęgnacyjnych w jednym miejscu, w przyjaznej atmosferze, pod opieką profesjonalistów.

Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i najwyższa jakość świadczonych usług – to wszystko zapewniamy Klientom w opolskim salonie Akademii Berendowicz&Kublin. Nasz wykwalifikowany zespół fryzjerów-stylistów oraz kosmetologów zadba o indywidualne podejście do nawet najbardziej wymagającego Klienta, zapewni komfort i zaoferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu fryzjerstwa i kosmetologii, dobrane specjalnie do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Poznaj nasz zespół!

Patrycja Muc - fryzjerka

Mistrzyni fantazyjnych upięć oraz koloryzacji. Lata doświadczeń pozwoliły jej idealnie poznać potrzeby kobiet. Praca pochłania ją twórczo! Kocha to, co robi, a z tej miłości i pasji powstają projekty idealnych stylizacji na miarę indywidualnych potrzeb Klientki.

Daria Gusta

Młoda pełna pasji fryzjerka, która swój zawód wybrała w pełni świadomie. Tuż po ukończeniu szkoły podjęła pracę i już nie miała żadnych wątpliwości, że fryzjerstwo stanie się jej sensem życia. Uwielbia mieć czynny udział w metamorfozach swoich klientek, a praca z ludźmi i ich zadowolenie daje jej dużo satysfakcji.

Nicole Grochla

Wszechstronnie uzdolniona, odważna i zdeterminowana. Rozmowa z klientem jest dla niej podstawą, by wydobyć naturalne piękno każdej kobiety. Doskonała w strzyżeniu damskim, jak i świecie koloryzacji. Jedną z jej zawodowych miłości jest również barbering. Świetnie czuje się zarówno z maszynką, jak i z brzytwą w dłoni. Nieustannie zdobywa nowe umiejętności w naszej Akademii, które wykorzystuje w pracy z każdym, nawet najbardziej wymagającym klientem. Największą nagrodą dla niej jest uśmiech klienta.

Agata Pajor - recepcja

Uśmiechnięta oraz bardzo kontaktowa. Stanowisko recepcji traktuje bardzo poważnie ponieważ uważa, że to serce salonu. Profesjonalnie podchodzi do umawiania wizyt oraz przekazywania informacji na temat usług lub kosmetyków do pielęgnacji domowej. Podróżując poznała wiele kultur i języków, dzięki czemu potrafi się z każdym porozumieć, tak aby klienci poczuli się u nas jak najlepiej.

Valeria Mosina

Choć nie jest z nami długo, szybko nauczyła się na czym polega profesjonalna obsługa w salonach Berendowicz&Kublin. Pozytywnie nastawiona, zawsze stara się znaleźć jak najlepszy termin dla klientki oraz doradzi, jakie kosmetyki z „Naszej półki” będą dla niej najlepsze. Plotki głoszą, że Valeria jest najlepszą baristką w mieście co można sprawdzić odwiedzając nasz Salon.

Partnerzy

© Berendowicz&Kublin 2020 Wykonanie: Getso.pl