fryzura Anja Rubik Elle 2015

Jak ona to robi?

Perfekcyjna fryzura Anji Rubik, a ona ciągle w biegu pomiędzy wybiegami i sesjami zdjęciowymi, a jej włosy mimo tego wciąż wyglądają świeżo i zdrowo. Supermodelka-Anja Rubik jest znana jako prawdziwy kameleon w świecie mody. Potrafi wcielić się w każdą rolę. To kobieta zdolna do prezentowania różnych stylów. Moda kocha ją właśnie ze względu na zmienność i enigmatyczność.

Praca modelki wymaga od Anji dużo pracy nad włosami i ich ciągłej pielęgnacji. Przeczesywanie włosów, kilkukrotne zmiany w ciągu dnia, źle wpływają na ich kondycję. Środkiem do dobrej jakości włosów jest ich odpowiednie zabezpieczenie przed wysoką temperaturą i puszeniem się.

 

Jak osiągnąć efekt perfekcyjnej fryzury Anji Rubik?

L’incroyable blowdry

fryzura Anja Rubik BLOWDRY_fondSlider

Kerastase przedstawia nam nowy produkt, dzięki któremu osiągniemy piękną fryzurę jak Anja Rubik bez skutków ubocznych dla włosów.

 

fryzura Anja Rubik 1601041716534__MG_5374_def1_cmjn-KopieCel:

Niesamowite możliwości zmiany fryzury, czyli 96 godzinna ochrona przed puszeniem się włosów, co w efekcie daje nam dodatkową korzyść w postaci zaoszczędzonego czasu.

Jak działa Blowdry Kerastese? 

Blowdry posiada tzw. „pamięć kształtu”. Za pomocą tego produkty wykonasz ulubioną fryzurę Anji Rubik na ciepło. Pamięć produktu zastygnie poprzez obniżenie temperatury włosów. Włosy będą utrwalone a fryzura niezniszczalna. Jeśli po ich ułożeniu postanowisz coś zmienić, potraktuj je ponownie ciepłem. Włosy bez problemu dostosują się do nowego, pożądanego kształtu i znów zastygną, a Ty będziesz cieszyła się nową fryzurą, tak jak robi to Anja Rubik.

fryzura Anja Rubik

Co w praktyce oznacza 'blowdry’ dla Ciebie?

Możliwość kręcenia, prostowania, upinania i ponownego kręcenia bez konieczności mycia włosów oraz nakładania kolejnego produktu. Blowdry nałożony raz na włosy, wystarcza na stylizowanie włosów przez 96 godzin.

To dodatkowe kilka minut dla Ciebie i dla Twojego ukochanego każdego ranka. Po treningu na siłowni bez problemu zdążysz ułożyć włosy do pracy lub na happy hour w ulubionej restauracji…

Ale do rzeczy…

fryzura Anja Rubik Co to jest Blowdry Kerastase?

Jest to lotion do stylizacji, którego działanie jest aktywowane pod wpływem ciepła np. suszarki czy lokówki, co daje długotrwały, bo aż 96 godzinny efekt ochrony Anti-Frizz czyli trwałości fryzury, a dodatkowo zapewnia ochronę włosa przed nadmiernym ciepłem lokówki czy prostownicy –  termiczna ochrona aż do 230 stopni.

Sposób stosowania Blowdry Kerastase:

Lotion nakładamy na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Stylizujemy za pomocą suszarki, prostownicy lub lokówki. W celu zmiany fryzury ponownie należy użyć któregoś z tych urządzeń i osiągnąć fryzurę Anji Rubik

Efekt:

Możliwość szybkiej zmiany fryzury, czyli optymalna swoboda układania włosów, długotrwałe utrwalenie ich kształtu – pamięć kształtu.

Gdzie mogę kupić Blowdry Kerastase?

 Znajdziesz go oczywiście u nas, na Tamce 49 🙂 A poza tym dostępny jest tylko w wybranych, profesjonalnych salonach fryzjerskich.

 

Jedna supermodelka, jeden produkt i 10 niesamowitych wcieleń.

Romantyczka, kobieta impulsywna czy femme fatal? Zainspiruj się fryzurami Anji Rubik, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.

fryzura Anja Rubik Kerastase-VOS-Anja-Black-Border

 

BLOWDRY. A TY które fryzury wybierasz na dziś?

button DO ARTYKUŁU