Miejska dżungla potrafi dać w kość. Zanieczyszczenia wpływają negatywnie na stan naszej skóry i włosów, szybkie tempo życia podnosi poziom stresu i nie pozwala na momenty relaksu.

Jak więc przywrócić balans w codziennym kontakcie z naturą?

Życie w mieście nie musi być przytłaczające, aby się o tym przekonać odwiedź nasz salon już 8 marca i celebruj z nami święto wszystkich kobiet.

Zostań #NATURALBEAUTY

 

Podczas Dnia Kobiet:

TESTOWANIE NOWYCH PRODUKTÓW

Każda klientka korzystająca z usług naszego salonu będzie mogła przetestować nowe kosmetyki pochodzące z ekologicznej gamy od Kerastase.

Wykonamy na Twoich włosach rytuał AURA BOTANICA składający się z kąpieli, pielęgnacji maską oraz wykończenia fryzury olejkiem.

 

 

GIFT BAG

Po wizycie, otrzymasz zestaw saszetek kosmetyków Aura Botanica, którymi będziesz mogła podtrzymać efekt pielęgnacji sama w domu.

 

KONSULTACJE KOSMETOLOGICZNE

Nasze dziewczyny z Instytutu Urody, zdiagnozują problemy Twojej skóry, podpowiedzą jak radzić sobie z wysokim stężeniem zanieczyszczeń i co robić by skóra była #NATURALBEAUTY.

Konsultację wykonasz przed, podczas lub po wizycie, bezpłatnie.

 

ZDROWE I POŻYWNE

Przez cały dzień będziemy serwować zdrowe i lekkie przekąski.

 

KONSULTACJE Z TRENEREM PERSONALNYM

W naszym salonie będziemy gościć Michała Widelskiego, trenera personalnego McFit , który chętnie podpowie wam jak ćwiczyć by osiągnąć zamierzony cel, jak budować w sobie motywacje i jak się odżywiać aby mieć w sobie dużo energii do działania.

 

 

 

Zapraszamy 8 marca do naszego salonu. Znajdź czas dla siebie i poczuj się #NATURALBEAUTY