Jak dbać o włosy latem

Temperatury panujące obecnie w Warszawie wskazują, że sezon letni rozpoczął się już nad Wisłą. Wszyscy spędzamy teraz dużo czasu na powietrzu i choć przed wyjściem z domu nakładamy kremy z filtrem SFP często zapominamy o tym, że nie tylko skóra może ulec negatywnemu działaniu promieni słonecznych, ale też włosy. Pytanie więc brzmi, jak dbać o włosy latem?

Przez zbyt intensywną ekspozycję na słońcu, włosy mogą być wyblakłe, łamliwe, a końcówki rozdwojone. O czym również warto pamiętać, negatywny wpływ na włosy ma też woda morska i chlor w basenie, które powodują podobne szkody. Innymi słowy słońce i woda w parze to poważny przeciwnik dla zdrowia Twoich włosów.

 

 

 

Ale nie zakładajmy od razu najgorszego scenariusza. Twoje włosy po wakacjach nie muszą wyglądać jak słomiane strąki. Mamy w naszym salonie produkty, dzięki którym włosy będą odporne na działanie słońca. Wszystkie zawierają filtry UV i dzięki ich stosowaniu będziesz pewna, że zrobiłaś wszystko by je ochronić.

Jak dbać o włosy latem Jak dbać o włosy latem

 

Jak dbać o włosy latem z Kerastase?

Gama Soleil od Kerastase to najlepsza ochrona włosów. Jest z nami już od 25 lat! Wszystkie produkty z tej serii  zawierają filtry UV. Gama Soleil Kérastase proponuje kompleksowy program pielęgnacyjny, który ochroni włókna włosów przed negatywnym działaniem promieni UV. Mleczko w sprayu Huile Céleste pozwala uniknąć wysuszenia włosa tworząc ochronną powłokę, która nadaje włosom gładkość i blask. W rezultacie włosy klientek lśnią zdrowym blaskiem przez całe wakacje. Gama Soleil to 4 unikalne produkty: kąpiel, maska, olejek mieniący się słonecznymi drobinkami oraz krem CC. Każdy z komponentów jest produktem uniwersalnym, do każdego rodzaju włosów. Produkty zabezpieczą Twoje włosy i pozwolą cieszyć się pogodą bez konieczności zakrywania głowy nielubianą czapką.

 

 

 

 

Jak dbać o włosy latem z Schwarzkopf Professional?

Schwarzkopf Professional proponuje produkty z filtrami UV składające się na szampon, maskę oraz dwa produkty w spray’u: lotion i olejek, które są najszybsze w użyciu i można zabrać je na plażę. Spryskanie włosów przed i po kąpieli w morzu nada włosom nie tylko miano zabezpieczonych, ale również pełnych blasku. Spray zawiera złote drobinki, które w blasku promieni słonecznych wydobędą z włosów głębię koloru.

Jak dbać o włosy latem

 

Wszystkie produkty, dzięki którym możesz dbać o Twoje włosy latem, są dostępne w salonie B&K na Tamce 49. Przygotowaliśmy również dla Was specjalne rozmiary travel-size, które bez problemu zabierzecie ze sobą na pokład samolotu.

 

button DO ARTYKUŁU - jak dbać o włosy latem