twarz-kwadratowa

 

Dzisiaj podpowiadamy, jaka fryzura jest najbardziej odpowiednia do kwadratowej twarzy. Fryzura bowiem lepiej modeluje twarz niż niejeden makijaż. Wiecie już jak poradzić sobie z okrągłym kształtem twarzy, by wyostrzyć swoje rysy, teraz pora na twarz kwadratową. Szerokie kości policzkowe, mocno zarysowana linia żuchwy, wysokie czoło – tym właśnie się ona charakteryzuje.

 

Fryzury dla kwadratowej twarzy, czyli styliści z B&K Tamka 49 doradzają

Absolutny MUST HAVE

Posiadaczkom kwadratowego kształtu twarzy, polecamy wszelkiego rodzaju asymetrie, w tym przedziałek oraz grzywkę. To rozwiązanie doda przeciwwagi ostrym rysom twarzy i zmiękczy linie. Polecamy również zaczesywanie wszystkich włosów na jedną stronę. Oprócz złagodzenia kantów kwadratowej twarzy, to uczesanie doda również trochę romantyzmu w Twoim wyglądzie.

Przykładowa fryzura przy kwadratowej twarzy, gdzie wszelkiego rodzaju asymetrie sprawiają, iż wyglada ona zachwycająco

 

 

Przykład fryzury dla kwadratowej twarzy z półdługimi włosami

 

 

Krótkie i półdługie fryzury zalecane dla twarzy kwadratowej

Najważniejsze w nich jest to, aby strzyżenie opierało się na mocnym wycieniowaniu włosów, w taki sposób by kosmyki opadały nonszalancko na twarz, przykrywając tym samym ostre kanty twarzy.

 

 

 

 

 

Fale i loki to element fryzury dla przeznaczonej do kwadratowej twarzy

 

 

Fale i loki – najlepszy element fryzur dla kwadratowej twarzy

To najlepsze, co może spotkać posiadacza kwadratowej twarzy, który nieszczególnie za tym kształtem przepada. Fale, które opadają na twarz w bardzo naturalny sposób zakrywają jej najbardziej wysunięte elementy. Kiedy masz naturalnie proste włosy, fale zrobione za pomocą prostownicy lub lokówki będą dobrą alternatywą na specjalne wyjście.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZEGO UNIKAĆ PRZY DOBORZE FRYZURY DLA KWADRATOWEJ TWARZY

Posiadaczki kwadratowej twarzy powinny unikać każdej fryzury, która kończy się na linii żuchwy. To jeszcze bardziej uwydatni mankamenty twarzy kwadratowej. Wyrzeknij się również przedziałka na środku głowy, którego idealnie prosta linia jeszcze bardziej uwydatni geometryczność twarzy. Zadbaj również o objętość fryzury – kwadratowa twarz wyjątkowo nie lubi spłaszczonych fryzur.

Grzechem ciężkim przy fryzurach do kwadratowej twarzy są również proste grzywki, które dodają jeszcze większej masywności naszej buzi.

 

A Ty wiesz w jakiej fryzurze będziesz wyglądała najkorzystniej, przy Twoim kształcie twarzy? Sprawdź to podczas bezpłatnej konsultacji w naszym salonie!

Podpowiadamy jak dobrać fryzurę do kwadratowego kształtu twarzy. Styliści B&K Tamka radzą

 

skontaktuj-sie%cc%a8-z-nami-1