Sposób na siwe włosy

Jaki jest najlepszy sposób na siwe włosy? Siwe włosy do tej pory uważane były za wstydliwy problem. Na szczęście światowi trendsetterzy przyszli z pomocą. Siwe włosy nie kojarzą się już wyłącznie ze starością. Wręcz przeciwnie, coraz więcej młodych kobiet decyduje się na właśnie ten kolor. To nie tylko trend, ale też manifest wyjątkowości i odwagi. Jeśli jednak nie jesteś w stanie zaakceptować srebrnych „niteczek” na swojej głowie, pokażemy kilka sposobów, na to jak radzić sobie z siwymi włosami.

1. Sposób na siwe włosy, czyli farbowanie siwych włosów

Pierwszym sposobem na siwe włosy jest ich farbowanie, czyli koloryzacja. W tym celu Schwarzkopf Professional stworzył specjalnie do tego dedykowaną kolekcję SILVERWHITE, która zawiera cały arsenał srebrno-białych farb przeznaczonych do farbowania siwych włosów.

Tutaj również możesz wybierać spośród gamy kolorystycznej. Bowiem dzięki produktom Schwarzkopf Professional do uzyskania są zarówno włosy srebrne, białe jak i szare z pastelową poświatą. Jak widzisz, siwe włosy nie muszą być nudne, również w nich można zmieniać swój charakter.

Sposób na siwe włosy Sposób na siwe włosy

UWAGA: Jeśli jesteś w średnim wieku i zaczęłaś siwieć lub jeśli jesteś kobieta dojrzałą i chcesz zerwać z procederem zakrywania swojej siwizny poprzez farbowanie siwych włosów, mamy sposób na siwe włosy specjalnie dla Ciebie. To spray, dzięki któremu Twój naturalny kolor włosów uzyska głębię bez nakładania farby. Spray jest całkowicie bezpieczny i skuteczny. Wystarczy potraktować nim mokre włosy, zostawić na kilka minut i zmyć. Efekt to lśniące, srebrne włosy.

Sposób na siwe włosy
Praca salonu Berendowicz&Kublin Tamka 49

2. Sposób na siwe włosy bez farbowania

Sposób na siwe włosy

To właśnie tutaj przychodzi nam z pomocą gama produktów BC Excellium.  Według fryzjerów Akademii Berendowicz&Kublin to najlepsza na rynku seria kosmetyków do pielęgnacji włosów siwych i dojrzałych.

Spośród produktów marki BC Excellium możesz wybrać kosmetyki z serii srebrnej i złotej. Dają one inny efekt.

Produkty srebrne służą przede wszystkim do pielęgnacji włosów siwych, do utrzymania efektu zimnego odcienia i do wybarwiania ciepłych, naturalnych tonacji. Sposób na siwe włosy

PRODUKT GWIAZDA seria srebrna:  Upiększający suflet

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: przywraca młodzieńczy wygląd włosom, nadaje objętość, ożywia włosy, neutralizuje żółte tony.

Produkty złote natomiast będą doskonałe dla kobiet, które posiadają siwe włosy, ale zamiast manifestować ten fakt, preferują zachować go w sekrecie. Ta seria zmiękcza włosy i sprawia, że przestają być sztywne, a zamiast tego w sposób plastyczny, bez problemu dają ujarzmić się w domu.taming-milk-bc-excellium-100ml

PRODUKT GWIAZDA seria złota: Taming milk

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: „złote”mleczko dyscyplinuje włosy, zmiękcza, idealnie nadaje się do stylizowania włosów dojrzałych.

3. Siwe włosy – zapobieganie

Jeśli nie jesteś w grupie, która silnie ulega modzie i trend siwych włosów do Ciebie nie trafia, na pewno spodoba Ci się produkt – Serum Młodości.

To kosmetyk od Kerastase, przeznaczony do codziennego stosowania przed suszeniem włosów. Sposób na siwe włosy

CO ROBI TEN PRODUKT? Hamuje proces starzenia się włosów, czyli w efekcie znacząco spowalnia proces siwienia włosów. W niektórych przypadkach, kobiety na okres stosowania produktu, mogą pożegnać się z niechcianą siwizną.

DODATKOWO nadaje połysk, sprawia, że włosy łatwiej się układają. Dzięki Stemaoxydynie włosy stają się widocznie gęstsze i są w lepszej kondycji.

DLA KOGO? Stosować serum mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, osoby z siwymi włosami oraz te, borykające się z problemem utraty gęstości.

Siwe włosy nie muszą być Twoim problemem. Wybierz swój sposób na siwe włosy i zrób z nich swój atut.

button- Szukasz sposobu na siwe włosy-POZNAJ NASZE !