Kolekcja Lato 2020 – to sekret prawdziwego piękna utrwalony całkowicie niewidoczną stylizacją włosów. Naturalnie ułożone, zwiewne, opuszczone, opadające swobodnie na ramiona. Stylizacje podkreślają autentyczne piękno włosów.

Kolekcja powstała przy użyciu Authentic Beauty Concept to holistyczna marka premium współtworzona z unikalną społecznością fryzjerską, by wytyczyć nową drogę do autentycznego piękna.Działanie produktów opiera się na czystych  składnikach z starannie wyselekcjonowanych źródeł. Produkty są wolne od silikonów, środków powierzchniowo czynnych z grupy siarczanów, parabenów, olejów mineralnych i sztucznych barwników, które zastąpiono skutecznymi składnikami wegańskimi.

Beata Berendowicz na temat kolekcji mówi następująco-

Naturalne składniki są dla mnie ważne nie tylko w pracy ale także i w  życiu prywatnym. Uwielbiam pracować na produktach, które dają mi mnóstwo możliwości nie obciążając włosów. Produkty, które dbają o kondycję włosa, są trwałe i bezpieczne.

Młodzi ludzie nie chcą używać zbyt wielu produktów do włosów, ale chcą podkreślić ich naturalną zjawiskowość.

Kierunek, który jest dzisiaj najbardziej pożądany, to tworzenie stylizacji 

podkreślających doskonałą (NIE)DOSKONAŁOŚĆ. 

Dlatego wybieram i polecam produkty marki 

Authentic Beauty Concept, które dają mi możliwość tworzenia stylizacji doskonałych, uwzględniających naturalne i autentyczne piękno. Produkty, które są idealne dla moich klientek.

Styliści włosów: Beata Berendowicz, Sławek Kublin. Team Salonów Berendowicz&Kublin, Warszawa Złota i Warszawa Tamka: Kacper Sadowski, Agnieszka Chruślicka, Justyna Rynkiewicz, Marcin Pawlak.
Fotograf: Artur Kowalczyk Fotografia Make-Up: Aleksandra Włoszek Stylizacja: Marta Kowalczyk
Team ABC: Jarosław Szendera, Joanna Zuchowicz