Czasem przychodzi taki moment w życiu kobiety, że potrzebuje zmienić coś w swoim wyglądzie. Myślimy wówczas o innym cięciu, kolorze, może kolorowe ombre lub kolorowe sombre? W praktyce wygląda to jednak inaczej, dlatego profilaktycznie przypominamy – podcięcie końcówek nie zmieni Twojego wyglądu, więc nie możemy tu oczekiwać efektu metamorfozy:)

Wiele razy klientki przychodząc do nas do salonu, pragną zmiany… jednocześnie nie chcą ani skrócić włosów ani nadać im nowego koloru. Wynika to z obaw. Co jeśli będę wyglądać gorzej? Co powiedzą w pracy? Czy nowa wersja mnie będzie się podobała mojemu partnerowi?

No cóż… wahania w temacie zmian to normalna sprawa i zamiast się tym przejmować, należy podejść do trywialnych rozterek z przymrużeniem oka.

Na szczęście w naszym salonie mamy sposób na to, aby zaszaleć! A po kilku dniach, wrócić do swojej naturalnej, wszystkim dobrze znanej, osobowości.

kolorowe ombre, kolorowe sombre

Czy myślałaś kiedyś o kolorowym ombre lub sombre?

Przedstawiamy Instat Blush. Czyli koloryzacja włosów spray’em instat. To proste. Płyn, który pokoloruje Twoje włosy w czterech możliwych odcieniach, dając przy tym możliwość osiągnięcia efektu kolorowego ombre lub sombre.

kolorowe ombre, kolorowe sombre

Ile utrzymuje się koloryzacja?

Efekt jest widoczny do 4 myć. Jeśli chciałabyś, aby kolorowe końcówki były widoczne jedynie podczas jednej imprezy, by następnego dnia wrócić do pracy bez „tęczy” na głowie, wystarczy, że umyjesz włosy szamponem głęboko oczyszczającym, a po twoim szaleństwie nie będzie śladu.

kolorowe ombre, kolorowe sombre

Czy taka koloryzacja INSTANT jest szkodliwa?

Spray jest całkowicie bezpieczny zarówno dla Ciebie jak i dla włosów. Nie wpływa w żaden sposób na stan i strukturę włosa, ponieważ farba nie wnika w jego głąb. Pigment tworzy efekt, który zatrzymuje się na pierwszej warstwie włosa.

Czy każdy może zrobić sobie taką koloryzację, czyli kolorowe ombre lub sombre?

Jest jeden warunek. Musisz być blondynką lub mieć rozjaśniane końce (włosy farbowane metodą ombre lub sombre).

Niestety, efektu na włosach ciemnych nie ma 🙁

Ile to kosztuje?

40 zł.

Kolorowe pasemka wykonujemy tylko do innej usługi, np. do modelowania włosów lub strzyżenia.

Kiedy mogę to zrobić?

Podczas rutynowej wizyty u fryzjera. Przy okazji strzyżenia, modelowania włosów. Możesz umówić się również specjalnie na koloryzację Instant Blush.

Jakie mam z tego korzyści?

Korzyści są oczywiste. Możesz mieć różnokolorowe włosy, czyli dokonać zmiany, tak na prawdę nie zmieniając nic. Niemożliwe staje się możliwe 🙂