Chłodzący rytuał Kerastase czyli Letnia Pielęgnacja z B&K

Kiedy w końcu do Warszawy przyszły wakacyjne temperatury, większość z nas szuka ucieczki od upałów.

Sposobów na ochłodę jest wiele, ale fryzjerzy z Tamki w szczególności rekomendują ->>>

->>>Chłodząco – kojący rytuał Kerastase

 

Dla kogo jest ten rytuał?

Dla wszystkich, którzy chcą odczuć ukojenie na skórze głowy w upalnie dni. Rytuał kojący Kérastase – czyli intensywna kuracja pielęgnacyjna będzie odpowiednia również dla osób z wrażliwą skórą głowy. Kuracja przyniesie wyraźny efekt ukojenia dla podrażnionej i swędzącej skóry głowy. Rytuał jest przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

Ile czasu zajmuje rytuał?

Rytuał chłodzący to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych. Jego wykonanie zajmuje 10-15 minut.

 

 

 

 

 

 

Na czym polega rytuał?

Dwa kroki ku uldze w gorące, letnie dni - Letnia Pielęgnacja Kerastase z B&K

Na początek, podczas diagnozy skóry głowy, fryzjer-stylista ocenia jaką kąpielą oczyści Twoje włosy. Wzbogacona Kąpiel Kojąca Dermo-Calm to kąpiel hipoalergiczna, której zadaniem jest pielęgnacja włosów wrażliwej skóry głowy i suchych włosów. Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników aktywnych, pozostawia je miękkie i elastyczne. Jednocześnie koi i oczyszcza skórę głowy dając natychmiastowy efekt odświeżenia. Witalizująca kąpiel kojąca Kérastase jest natomiast przeznaczona do normalnej i wrażliwej skóry głowy. Produkt przeznaczony jest do włosów normalnych ze skłonnością do przesuszania oraz napiętej skóry głowy.

Krokiem nr 2 jest nałożenie maski Specifique na skórę głowy i włosy. Jej aplikacja nie obciąży włosów, ale w zamian da jej ukojenie. Masaż wykonany po nałożeniu maski zrelaksuje i odpręży każdego.

 

Jakiego efektu mogę się spodziewać po rytuale?

Skóra głowy jest odprężona. Po wykonaniu rytuału, ulgę i orzeźwienie można odczuć natychmiast! To idealny przerywnik podczas upalnego dnia.

 

Cena: 30 zł – rytuał wykonywany jedynie do innej usługi, np. modelowanie włosów, czy strzyżenie.