Jak wyglądają Twoje piątkowe wieczory? 🙂 Wyścig z pracy na imprezę brzmi znajomo? Twój look to Twoja wizytówka nie tylko w biurze, ale również w towarzystwie. Nie musisz jednak poświęcać  dużo czasu aby wyglądać dobrze. Zrób szybki switch z roboczego mundurku na look odpowiedni na imprezę w wielkim mieście.

Podpowiadamy, jakie fryzury zrobić na imprezę, by wyglądać dobrze i nie poświęcać na to zbyt dużo czasu  😀

Asian Updo, czyli zniewalająca prostota fryzury na imprezę

Niskie upięcie w azjatyckim stylu zrobisz nawet za pomocą gumki recepturki lub ołówka, które znajdziesz w swoim biurku. Dzięki temu, że ta fryzura to ponadczasowy klasyk, zawsze będziesz wyglądać w niej modnie.

Niestaranny koczek na imprezę – Messy Bun

Niestaranny koczek  to fryzura, którą zrobisz sobie w taksówce na światłach lub w kolejce do klubu. Jeśli w Twojej stylizacji pojawią się pastelowe kolory, podkręcisz tą fryzurą swój dziewczęcy look, odpowiedni na niezobowiązującego drinka ze znajomymi.

Girl You Rock! – fryzura na imprezę w rockowym stylu

Wybierasz się na koncert i chcesz pokazać się z innej strony niż na co dzień? Dobież odpowiednią fryzurę do swojego rockowego outfitu. Kluczem do uzyskania szalonego, grungowego looku jest zamierzona, niestaranność w ułożeniu włosów: mają być upięte, ale w nieładzie, ich pasma mają wystawać nonszalancko poza resztę, nadając odpowiedni efekt.

Classic Updo revolution

Classic updo nabiera nowego znaczenia. Teraz, jest to bardzo popularny messy bun. My pokazujemy go w nieco innej wersji. Zrobiony na czubku głowy, ale tylko z części włosów. Resztę pasm- puść wolno. Partie przy twarzy podkręć delikatnie na lokówkę lub prostownicę.

A jeśli kompletnie nie masz czasu na eksperymentowanie, a musisz wyglądać dobrze – wpadnij do nas na ekspresową stylizację. Bez mycia włosów (lub z 😉 )ułożymy Ci szaloną fryzurę , a Ty będziesz miała kilka dodatkowych minut na dopracowanie make-up’u 🙂

Fryzura na imprezę od B&K Tamka