pielęgnacja włosów po lecie

#BACK TO OFFICE czyli zderzenie z rzeczywistością po rajskich wakacjach bywa bolesne w skutkach.

Po powrocie z urlopu często nie tylko towarzyszy nam opalenizna, ale również wytrawione słońcem i solą morską włosy. W takiej kondycji ciężko o powrót do pracy w wielkim stylu.

By poprawić sobie nastrój po powrocie z wakacji i przywitać nowy sezon pracy piękną burzą włosów, skorzystaj z podpowiedzi naszych stylistów. Postaw na profesjonalną pielęgnację włosów po sezonie letnim.

 

 

 

 

 

 

 

POSTAW NA PIELĘGNACJĘ – SPA W SALONIE FRYZJERSKIM

Relaks + odżywianie włosów. Czyli kiedy ty odpoczywasz, my pracujemy nad Twoją fryzurą.

Rytuał SPA od Kerastase to coś dla Ciebie. Pielęgnacja składa się z nałożenia na włosy dostosowanych indywidualnie do potrzeb Twoich włosów: koncentratu, boostera oraz maski. Następnie czeka Cię sesja w saunie dla włosów, wyśmienita kawa i dobra gazeta do czytania 🙂 Całość możemy zakończyć stylizacją w stylu glamour i dobry wizerunek oraz energia do pracy odzyskana.

Cena modelowania włosów+rytuału SPA: 190 PLN

pielęgnacja włosów po lecie

ODŚWIEŻ KOLOR i POZBĄDŹ SIĘ ROZDWOJONYCH KOŃCÓWEK

Po pielęgnacji włosów po letnim sezonie przy pomocy rytuału od Kerastase, czas na kolor. Jeśli podczas ekspozycji na słońcu nie stosujemy kosmetyków do włosów z filtrami UV niestety nasz kolor blaknie, a końce nie wytrzymują obciążenia i zaczynają się rozdwajać.  Odświeżenie koloru bywa konieczne, podobnie jak podcięcie najbardziej zmęczonych końcówek włosów.

Cena 1 kolor + strzyżenie: 290-310 PLN

pielęgnacja włosów po lecie

POSTAW NA NOWY SEZON

Może stan włósów po wakacjach będzie dobrym pretekstem do zmiany? Nasi styliści zapoznają Cię z najnowszymi trendami na sezon jesień/zima 2016/2017. Być może czas zmienić coś w Twoim wizerunku? Najlepiej zacząć od włosów i nadać im nowego charakteru. Dość odkładania decyzji o radykalnej metamorfozie!

Cena kolor + strzyżenie: od 290 PLN

 

 

pielęgnacja włosów po lecieSPRAWDŹ STAN SWOJEJ SKÓRY GŁOWY

Problem z włosami po lecie często nie jest związany z włosami, ale skórą głowy, która najbardziej cierpi podczas wakacji. Łuszcząca się skóra, uczucie suchości i zaczerwienienia brzmią znajomo? Mamy na to sposób. Wystarczy zastosować jedną z dwóch kąpieli, które koją skórę głowy i dają uczucie ulgi i orzeźwienia.  W ekstremalnych przypadkach rekomendujemy specjalna maskę na skórę głowy. Nakładamy ją w salonie na 10 minut. Tyle wystarczy by odzyskała swoją witalność. Jeśli nie, możesz również zakupić ją i stosować dla podtrzymania efektu.

Cena kąpieli w salonie+maska Dermo Calm: 20 PLN*

 

WERSJA SOFTkerastase rytuał maska pielęgnacja włosów po lecie

Jeśli skorzystałaś z naszych rad i zabrałaś ze sobą na wakacje kosmetyki, dzięki którym włosy nie poddały się tak łatwo słońcu i słonej wodzie pozostaje tylko się cieszyć. Nie chcemy jednak pozbawiać Cię możliwości relaksu, który ułatwi zbliżające się jesienne, ponure dni. Wybierz rytuał oparty na masce Kerastase. Pielęgnacja skupia się na zbawiennym działaniu substancji ukrytych w każdej masce, które sprawdzą się na włosach, nie potrzebujących silniejszych środków. Do tego sesja w saunie i włosy stają się lśniące i miękkie.

Cena Rytuał Maska Kerastase+sauna na włosy: 40 PLN*

 

 

 

 

 

#BACK TO OFFICE można rozegrać na wiele sposobów. Najważniejsze to nie dać włosom i sobie przywyknąć do kiepskiej kondycji a w zamian szybko zareagować na zniszczenia razem ze stylistami Akademii B&K Tamka 49.

 

*Do ceny pielęgnacji należy doliczyć koszt strzyżenia włosów lub modelowania. Pielęgnacje w naszym salonie występują tylko wraz z innymi usługami.

 

button DO ARTYKUŁU - pielęgnacja włosów po lecie