RYTUAŁY KERASTASE

Jeśli masz ochotę zafundować swoim włosom nowy, wiosenny zastrzyk energii, a jednocześnie dla Siebie chwilę relaksu i odprężenia w salonie, to rytuały Kerastase są stworzone dla Ciebie. Skorzystaj z pielęgnacyjnych rytuałów Kerastase, które tylko 14.03 dobierzemy i wykonamy dla Ciebie ZA DARMO. Szczegóły poniżej w linku:

WYDARZENIE RYTUAŁ KERASTASE ZA DARMO

Czego możesz się spodziewać po pielęgnacji KERASTASE? Rytuały KERASTASE to intensywna pielęgnacja i regeneracja włosów, a dodatkowo relaksujący masaż i zniewalający kwiatowo-owocowy zapach produktów. To chwila dla ciała i ducha pozwalająca uwolnić się od wszelkich trosk. Niezależnie od tego, czy spieszysz się, czy też poszukujesz chwili relaksu, w tym dniu ekspert Kérastase wybierze spośród licznych rytuałów Kerastase ten, który najlepiej odpowie na potrzeby Twoich włosów. A to jakie między innymi rytuały KERASTASE proponujemy

NASZE RYTUAŁY

 

FUSIO-DOSEfusio-dose-picture-1

To połączenie odpowiedniego koncentratu (odpowiedź na pierwszorzędna potrzebę Twoich włosów) i odpowiednio dobranego boostera (odpowiedź na drugorzędną potrzebę). Fryzjer posiada 16 możliwych kombinacji, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Twoich włosów i zaoferować im natychmiastową transformację.

Możliwe do stworzenia kombinacje:

ODBUDOWA

GESTOSC

              X

 

 

DLA KOGO? każdy rodzaj włosów

 

RYTUAŁ PIELĘGNACJI MASKĄ KERASTASEmasque-densite-main

Poczuj wszystkimi zmysłami pielęgnacyjną siłę Maski Kerastase. Już w przeciągu 10 minut Twoje włosy odzyskają naturalne piękno. Fryzjer – Doradca dobierze Maskę Kerastase na miarę potrzeb Twoich włosów.
W skład Rytuału wchodzi: Kąpiel z masażem, Maska Kerastase

DLA KOGO? każdy rodzaj włosów

RYTUAŁ ODRODZENIA WŁOSÓW17067

Dzięki temu zabiegowi podarujesz swoim włosom drugie życie.

– włókno włosa jest głęboko odbudowane od wewnątrz

– włókno włosa odzyskuje swoją siłę i elastyczność

– włosy są silne, zrewitalizowane i jedwabiste w dotyku

 

DLA KOGO? włosy uwrażliwione, mocno uwrażliwione, przetrawione zabiegami chemicznymi

 

RYTUAŁ 24 KARATYthe-quintessence-of-luxury-oils-picture1

„Rytuał 24-Karaty” Elixir Ultime to połączenie wyjątkowych produktów pielęgnacyjnych o wysokiej zawartości odżywczych olejków.

To chwila oddziałująca na wszystkie zmysły. Rytuał ten wydobywa piękno Twoich włosów, nadając im blasku, miękkości i odżywienia.

Twój Fryzjer-Doradca, dzięki dużej różnorodności oferowanych przez  Kérastase olejków, stworzy kombinację produktów, dla Rytuału indywidualnie dobranego na miarę potrzeb Twoich włosów.

DLA KOGO? każdy rodzaj włosów potrzebujący blasku i odżywienia