Zastanawialiście się kiedyś jakie sekrety mają Wasi fryzjerzy?

Za wysokimi kwalifikacjami i latami doświadczenia zawsze kryje się coś, co wpływa na to, że prace fryzjera są nie do podrobienia. Stosowane tricki w pracy codziennej sprawiają, ze jesteście pod wrażaniem efektów końcowych.

Po raz pierwszy ujawniamy produkty-gwiazdy, które stoją za sukcesem  stylisty. Sprawdź, co jest atrybutem Twojego fryzjera z Tamki49!

 

 

Marek i Taming Milk

Untitled design (5)

 

„Mleczko idealnie zmiękcza trudne, sztywne włosy, dzięki czemu łatwiej je wymodelować i nadać wybraną przez klienta formę. Dodatkowo produkt chroni przed temperaturą. Pomaga mi  w szczególności w pracy z dojrzałymi włosami.”

 

 

 

 

Emil i Wax Dust

Untitled design (6)

 

Puder, który należy rozetrzeć w dłoniach, by zamienił się w wosk.

„To produkt, którego używam najczęściej. Nie obciąża włosów, nadając teksturę. Najlepiej sprawdza się przy włosach kręconych. Nie obciąża ich i nadaje efekt ’beach waves’ bez użycia soli morskiej. To mój nr 1 spośród pudrów, ponieważ nie sprawia, że włosy matowieją, a zachowują swój blask.”

 

 

 

Dorota i Elixir Ultime

Untitled design (7)

 

 

„To idealne wykończenie naturalnych stylizacji. Stosowany przed wysuszeniem zapewnia miękkość i blask. Latem zalecam stosować olejek jako odżywkę bez spłukiwania. Zawiera filtry UV, więc idealnie sprawdzi się na plaże. Ponieważ pachnie luksusem, nałożony na włosy wieczorem, sprawi że poczujesz się jak wyrafinowana elegantka.”

 

 

 

Wojtek i Maska Figowa

Untitled design (8)

 

„To produkt, który na prawdę odbuduje zniszczone włosy. Idealny dla włosów blond, które zazwyczaj są włosami bardzo suchymi i uwrażliwionymi. Po dłuższym stosowaniu, włosy wyglądają jak naturalne, są miękkie i lejące. Cena jest przyjazna dla kieszeni klienta, a jakość nie odbiega od produktów z najwyższej półki.”

 

 

 

Ola i Body Me

Untitled design (9)

 

„To mój przepis na sukces w unoszeniu włosów od nasady. Nigdy nie obciąża włosów. Nałożony bezpośrednio od nasady usztywnia włosy w sposób niewidoczny. Zapewnia efekt ’volume’ przez cały dzień. Posłuchają się go nawet najbardziej oporne włosy!”

 

 

 

 

 

Seba Junior i Mess Up

Untitled design (10)

 

 

„To sposób na świetne utrwalenie krótkich fryzur damskich i męskich. Pasta pozostawia matowy efekt na włosach, bez ich sklejania. Delikatnie utrwala, dzięki czemu możesz przeczesywać swoją fryzurę w ciągu dnia.”

 

 

 

 

Magda i  Nektar Termiczny

Untitled design (4)

 

 

„To wg mnie najlepsza ochrona włosów przed wysoką temperaturą. Nektar dodatkowo wygładza włosy i je odżywia. Dzięki niemu wychodzi mi moja słynna stylizacja- lustro na włosach.”

 

 

 

 

Cieszymy się z Waszego zadowolenia i zaufania. Jednak ważne jest aby zdawać sobie sprawę że oprócz naszych umiejętności i doświadczenia za naszym sukcesem stoją również świetne produkty, bez których często nie dałoby się osiągnąć efektu fryzury jak z czasopisma o modzie. By na co dzień cieszyć się piękną fryzurą, należy używać polecanych produktów. Wszystkie z nich dostępne są w naszym salonie na Tamce.

 

button DO ARTYKUŁU-sekrety fryzjeów