Walentynki 2018 zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla swojego ukochanego, ukochanej:-) lub jeśli jesteście singlami dobrze trafiliście. B&K Tamka zawsze ma propozycję:-)

Walentynki to święto miłości niezależnie czy do drugiej połówki czy do siebie samego! Warto aby ten dzień był wyjątkowy:-) 

Drobny podarunek na pewno będzie miłym akcentem. Wasza druga połówka jak i wy sami poczujecie się wyjątkowo. Zatem co wypada kupić na prezent dla dziewczyny,partnerki lub żony?A co będzie dobrym upominkiem dla chłopaka, partnera lub męża?  Co sprawi przyjemność Tobie samemu, czy samej? Jakie będą najbardziej trafione prezenty od B&K Tamka? Przedstawiamy nasze pomysly:

KARTA PODARUNKOWA

Podaruj KARTĘ PODARUNKOWĄ na dowolną usługę. Taki prezent jest jedyny w swoim rodzaju. Wyraża troskę i chęć obdarowania bliskiej osoby niezapomnianym i luksusowym doświadczeniem.  Dodatkowo jest elegancki i dyskretny. Jeśli ten dzień masz spędzić sam lub sama pozwól sobie na ekskluzywny zabieg na włosy lub na ciało. Dlaczego nie !!! Zapraszamy !!! 🙂  

KOSMETYKI

Serie kosmetyków, które napewno bedą dobrym pomysłem na prezent. Luksus i elegancja to jest to co warto podarować sobie w ten wyjątkowy dzień.

 

 

 

14 lutego to dzień poświęcony celebrowaniu miłości. Walentynki można spędzać na wiele sposobów. Ze swojej strony życzymy,  aby ten czas był dla Was wyjątkowy. 

 

Zapraszamy do nas!!

Umów się na wizytę na 14 lutego- przygotowaliśmy miłą niespodziankę !!!  ❤ 

Akademia Berendowicz & Kublin

Warszawa ul. Tamka 49

tel. +48 883 327 067

tel. +48 22 828 78 90