fryzura ślubna B&K Tamka 49

Przyjęłaś pierścionek zaręczynowy, powiedziałaś „TAK” i co dalej?

Pora zastanowić się nad tym w jaki sposób przygotować się do ślubu.

Do organizacji przyjęcia czy do wyboru sukni ślubnej, zapewne masz pomocników, ale od włosów, czyli fryzury ślubnej specjalistami jesteśmy MY 🙂

O włosy też trzeba zadbać z odpowiednim wyprzedzeniem, bo przecież wymarzona fryzura ślubna, nawet jeśli zostanie wykonana perfekcyjnie, nie będzie wyglądała dobrze na zniszczonych, uwrażliwionych włosach, czy na źle dobranym i spranym kolorze.

W odpowiedzi na potrzeby Twoich włosów nasi specjaliści opracowali specjalny plan składający się z 3 etapów, dzięki któremu zrealizujesz marzenia o pięknym wyglądzie w dniu ślubu.

Poznaj 3KROKI do idealnej fryzury ślubnej!

KROK 1 – IDEALNY KOLOR

Nasi koloryści dobiorą odpowiedni kolor do Twojego typu urody. Jeśli jesteś lub chcesz zostać blondynką, pomogą zrealizować Twoje marzenie o idealnym blondzie pozbawionym żółtych odcieni.

To ważne by zadbać o kolor włosów odpowiednio wcześnie, ponieważ tuż przed ślubem może być za późno by uzyskać idealny odcień. Szczególnie w przypadku zmiany koloru,  trzeba kilka razy pofarbować włosy, by uzyskać upragniony efekt wymarzonej fryzury ślubnej. Tak zazwyczaj jest w przypadku rozjaśniania włosów.

SKP_HIB_IG_Pearlescence_ProductRange_940x380
Serie farb Schwarzkopf Professional
2b50017620ac62282d17adcf42d886e0
Spersonalizowany rytuał Fusio-Dose od Kerastase.

KROK 2 – KOMPLEKSOWE ODŻYWIENIE WŁOSÓW

Rozdwojone końce, puszące się i łamliwe włosy pozbawione blasku?

Fryzjerzy w B&K Tamka 49 to specjaliści w doborze spersonalizowanej pielęgnacji. Zdiagnozują problem Twojej skóry głowy i włosów. Zaopiniują, jaką pielęgnację zastosować, aby w dniu śluby włosy były zdrowe i piękne, a Twoja fryzura ślubna olśniewająca.

KROK 3 – WYMARZONA FRYZURA ŚLUBNA NA TEN JEDYNY DZIEŃ

Jeśli nie masz pomysłu jaka fryzura ślubna będzie najlepiej pasować do Twojej urody, sukni ślubnej i klimatu wesela. Nasi fryzjerzy, specjalizujący się w stylizacjach włosów, dobiorą najlepszą opcję specjalnie dla Ciebie. Do tego potrzebna będzie dogłębna analiza Twojego potencjału, której posłuży wywiad przeprowadzony podczas konsultacji.

Nie martw się, jeśli podczas próbnego czesania, fryzura, która byłą tą wymarzoną, okaże się dla Ciebie nie do końca trafnym wyborem. Będziemy wymyślać nowe uczesania i testować na Twoich włosach kolejne pomysły do tej pory, aż będziesz zadowolona na 100%. W ten wyjątkowy dzień nic nie może być kwestią przypadku, a Ty masz się cieszyć uroczystością, a nie martwić tym co masz na głowie 🙂

Jeśli potrzebujesz inspiracji, sprawdź jakie fryzury na sezon 2016/2017 przygotowali dla Ciebie nasi styliści.

Program 3KROKI do idealnej fryzury to idealne rozwiązanie dla przyszłej Panny Młodej. Każdy krok jest indywidualnie dopasowywany do jej potrzeb.

Aby przed ślubem ułożyć swój plan,  przyjdź na Tamkę 49 i bezpłatnie skonsultuj potrzeby Twoich włosów. Razem z nami znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie.

Przygotowanie planu 3KROKÓW jest bezpłatne.

button DO ARTYKUŁU