13. Festiwal Fryzjerstwa – jak było?

Trzynasta, jak się okazało bardzo szczęśliwa edycja targów Hair Fair&Beauty Fair, już za nami. Mogliście obejrzeć nasz pokaz fryzjerski, wziąć udział w prelekcjach, warsztacie i odwiedzić nasze stoisko!

Trzynastka kojarzy nam się najczęściej z pechem, ale ten stereotyp przełamała 13. edycja targów Hair Fair&Beauty Fair. 23 i 24 listopada br., a więc miniony weekend, tłumy pasjonatów fryzjerstwa z całej Polski przybyły do hali Expo Silesia, aby wziąć udział w tym wyjątkowym święcie fryzjerstwa. Organizatorzy targów, firma WATS, zadbała o bardzo ciekawe punkty w programie imprezy: począwszy od konkursów, szkoleń, warsztatów, poprzez bogaty asortyment proponowany przez wystawców, aż po pokazy fryzjerskie na scenie głównej. Honorowym patronatem objęła targi Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Zgromadzona publiczność mogła podziwiać 22 fryzjerskie show w wykonaniu, m.in.: Marii Korzeniowskiej, Roberta Wypycha, Tomasza Migdala, Beaty Berendowicz i Sławka Kublina wraz z zespołem stylistów Akademii B&K.

Oprócz obfitującej w niecodzienne pokazy sceny głównej, odwiedzający targi mogli oglądać także zmagania konkursowe mistrzów i uczniów fryzjerstwa w szerszym niż dotychczas zakresie, bowiem poza tradycyjnym już Pucharem Śląska rozegrany został także konkurs TopCity dla doświadczonych już stylistów, jak i dla uczniów zawodu. Ponadto, zaplanowano także konkursy zdobienia paznokci i makijażu ekstrawaganckiego oraz mistrzostwa w body paintingu i makijażu permanentnym Linel.

Nasz zespół był bardzo aktywny. W sobotę i niedzielę czekaliśmy na Was na naszym stoisku z ofertą Akademii Szkoleniowej w Katowicach i pierwszej w Polsce Internetowej Platformy Fryzjerskiej step4hair.com

Mieliśmy dla Was także niespodzianki w postaci naszych najnowszych gadżetów: koszulek i toreb.
Przygotowaliśmy dla Was także prelekcje i warsztat szkoleniowy na główkach treningowych, które poprowadzili: Beata Berendowicz, Sławek Kublin, Paweł Nabrdalik i Dawid Ślusarczyk.

Nasi Partnerzy:

Schwarzkopf Professional udzieliła wsparcia produktowego naszej Akademii.

Boutique Modesta użyczyła ubrań dla modelek, które wzięły udział w pokazie fryzjerskim Akademii B&K.

Marka Douglas zadbała o perfekcyjny makijaż modelek.

Marka Six użyczyła biżuterii modelkom, które wzięły udział w pokazie fryzjerskim Akademii B&K.

Marka Deichmann użyczyła obuwia modelkom, które wzięły udział w pokazie fryzjerskim Akademii B&K.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl