Aura Botanica

aura Botanica
Najnowsza gama
Kérastase Aura Botanica stworzona jest w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. Jej twórcom zależało na połączeniu naturalności ze skutecznością i przyjemnością stosowania, a także na odpowiedzialnym pozyskaniu substancji.

Przeczytaj, jak udało się tego dokonać i wypróbuj nowe produkty na własnej głowie! Zapomnij o matowych i pozbawionych blasku włosach i zastąp je naturalnym rozświetleniem dzięki Aura Botanica.

Potęga natury

„Kiedy potęga drzemiąca w naturze staje się wyrafinowanym doznaniem” to hasło promujące nową linię Aura Botanica. W składzie tych wyjątkowych kosmetyków znajdziemy wyłącznie składniki pozyskane z natury, takie jak olej z kokosa samoańskiego oraz marokański olej arganowy. Substancje te stanowią aż 98% składu, pozostałe 2% to składniki niezbędne, by zachować stabilność w zakresie receptury, zapachu i konsystencji. Produkty Kérastase Aura Botanica pozbawione są obciążających włosy silikonów, siarczanów i parabenów.

Odpowiedzialność

Aura Botanica to luksusowe i wyjątkowe doznanie, ponieważ składniki aktywne produktów pozyskiwane są w odpowiedzialny sposób. Oleje, których użyto do ich stworzenia pochodzą wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych i sprawiedliwego handu. W Maroku społeczność lokalna stworzyła kooperatywę, w której kobiety wytwarzają olej arganowy, który wykorzystywany jest w Aura Botanica. Składniki dostarczane są później do fabryki w Hiszpanii, gdzie przekształcane są w wyjątkowe formuły do pielęgnacji włosów. Warto również podkreślić, że fabryka ta nie używa paliw kopalnianych a odpady z produkcji trafiają do specjalnego obszaru przetwarzania odpadów, aby chronić środowisko naturalne.

Doznania

Dzięki wykorzystanym składnikom, stosowanie Kérastase Aura Botanica jest niesamowitym i wyrafinowaniem doświadczeniem. Kokos sprawia, że włosy są nawilżone, mocne i sprężyste. Olej arganowy zapewnia im miękkość i naturalny połysk. Natomiast zbudowany z nut cytrusów i ziół oraz z delikatnych woni kwiatów i drzew zapach pobudza zmysły i pozwala przeżyć aromatyczne doświadczenie.

Aura Botanica

Do pielęgnacji domowej dostępne są cztery produkty. Kąpiel Micelarna, która delikatnie, ale zarazem bardzo skutecznie oczyszcza i pielęgnuje włókno włosa, dzięki czemu zyskują naturalność i lekkość a puszące się włosy pozostają wygładzone. Odżywka do włosów, zapewniająca trwałe odżywienie i lekkość, nadaje uwrażliwionym włosom niezbędnej miękkości. Serum do włosów, dostosowane do pielęgnacji każdego rodzaju włosów skutecznie je odżywia i upiększa, pozostawia miłe w dotyku oraz poprawia ich kondycję. Esencja Połysku, czyli dwufazowa mgiełka to połączenie mieszanki naturalnych olejków i wody kwiatowej, która tworzy wyjątkowo przyjemną konsystencję, dzięki której włosy stają się odżywione i pięknie pachną. Dobierając produkty w zależności od potrzeb włosów można stworzyć indywidualną kurację. Kérastase proponuje trzy rytuały – dla trzech rodzajów włosów pozbawionych witalności – dla matowych, dla uwrażliwionych oraz dla grubych-matowych włosów.

Rytuał w salonie

Odwiedź nasz salon fryzjerski i odkryj prawdziwą moc Kérastase Aura Botanica. Przeżyj multisensoryczne doznanie podczas rytuału z wykorzystaniem gąbki Konjac. Nasi specjaliści opowiedzą Ci niezwykłą historię Aura Botanica. Dowiesz się także, jaki korzystny wpływ mają na Twoje włosy naturalne składniki zawarte w tych wyjątkowych produktach. Zapomnij o matowych i pozbawionych blasku włosach i zastąp je naturalnym rozświetleniem dzięki Aura Botanica.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl