AUTENTYCZNE PIĘKNO WŁOSÓW

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT JUŻ W NASZYM SALONIE !

Authentic Beauty Consept jest inspirowany trendami z całego świata i różnych epok. Stworzone na bazie czystych receptur, które łączą w sobie starannie dobrane składniki oraz zaawansowane rozwiązania naukowe. Authentic Beauty Consept wyróżnia się wysublimowaną pielegnacją włosów. Są wolne od sylikonów, środków powierzchniowo czynnych z grupy siarczanów, parabenów, olejów mineralnych i sztucznych barwników, które zostały zastąpione skutecznymi składnikami wegańskimi. To marka, która przykłada dużą wagę do procesu tworzena i łączenia składników, ponieważ liczy się cały proces tworzenia, a nie tylko efekt końcowy.

W ofercie Authentic Beauty Consept znajdziesz następujące linie produktów:

Glow – linia do włosów farbowanych, która charakteryzuje się daktylowo-cynamonowym zapachem. Doskonale wzmacnia, nawilża oraz odżywia włosy

 

 

Replenish – linia do włosów zniszczonych. Składnikami tej linii są orzechy pekan oraz ekstraky z klonu, które odzywią włosy i przywrócą im naturalny połysk.

 

Amplify – linia do włosów cienkich i delikatnych. Lekkie produkty o świeżym zapachu limoni i zielonej herbaty. Charakteryzują się właściwościami regenerującymi, nawilżającymi oraz przeciwzapalnymi.

Stylizacja – do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia długotrwałe działanie i elastyczna teksturę.

 

 

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl