Big city life – fryzury do pracy

Idziemy z duchem wielkiego miasta. Wraz z nowym sezonem, nadchodzą nowe inspiracje! Tym razem skupiamy się na modnych fryzurach do pracy. Z pomocą przychodzi nam jak zwykle Instagram  😎

Sprawdź jakie propozycje zebrali dla Ciebie styliści z Tamki!

Propozycja fryzury do pracy to KOCHAMY KUCYKI!

To wg nas fryzura na każdą okazję. Pozornie proste uczesanie może wyglądać niezwykle szykownie i profesjonalnie, a to pozytywnie wpłynie na nasz wizerunek w pracy.

Przedstawiamy dwie wersje tego uczenia: klasyczną, z wygładzonymi włosami, oraz nieco bardziej nowoczesną z lekko pofalowanym końskim ogonem.

Fryzura do pracy czyli PRZEDZIAŁEK NA ŚRODKU

To bardzo prosta fryzura. Możecie pomyśleć, że to nic odkrywczego, ale przedziałek na środku wygląda niesamowicie prosto, a minimalizm jest w tym sezonie w cenie!

W tej wersji, włosy zostały lekko pofalowane, ale na idealnie prostych pasmach przedziałek też się sprawdzi.

BE NATURAL!

Nie prostuj na siłę swoich włosów. Jeśli natura obdarzyła Cie burzą loków, chwal się tym i podkreślaj to! Nie ma co na siłę fundować sobie prostowania keratynowego. Zamiast zmieniać swojej natury, podkreśl to, czym dysponujesz.

BAD HAIR DAY

To chyba zdarza się każdej z nas 😀 Nie ma się czego wstydzić! Teraz wystarczy dodać modny gadżet -> czapkę z daszkiem i przełamać tym samym klasyczną stylizację! Jeśli w Twoim biurze możesz pozwolić sobie na nieformalne uczesanie, to sprytne rozwiązanie jest dla Ciebie!

SŁONECZNA KOLORYZACJA

Dopiero październik, wczesna jesień, a Ty już tęsknisz za wakacjami? Najlepsze rozwiązanie -> słoneczne pasma na włosach. Zestawienie zdjęć poniżej, udowadnia, że taka stylizacja pasuje zarówno do rockowych, nieformalnych sytuacji jak również do nieco bardziej elegantszych okazji.

Którą fryzurę wybierzesz dla siebie? A może zafundujesz sobie je wszystkie?

Jeśli nie wiesz, które z nich pasują do Ciebie, wpadnij po poradę do Stylistów na Tamce!

Ps. Po więcej inspiracji, zajrzyj na naszego INSTA

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl