Blond Me

Blond care

BlondMe now!

Niedawno miała miejsce premiera nowej serii kosmetyków BlondMe od Schwarzkopf Professional. Na evencie zorganizowanym w Warszawie zaprezentowane zostały nowe produkty oraz niesamowite fryzury w różnych, przepięknych odcieniach blondu. Odbyło się także szkolenie z koloryzacji włosów blond dla stylistów z całej Polski.

Ambasadorkami programu Schwarzkopf Professional BlondMe są Beata Berendowicz, Joanna Horodyńska oraz Anna Kulec-Karampotis – każda inna, każda wyjątkowa, ale wszystkie blond!

Nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów blond stworzona stworzona została z myślą o włosach, które podczas zabiegu rozjaśniania są narażone na zniszczenie. Pielęgnacja jest więc kluczowym elementem w przypadku mocnego rozjaśniania włosów. A Schwarzkopf BlondMe ma zadanie nam w tym pomóc!

Nasze włosy to złożona struktura zbudowana przede wszystkim z keratyny. To właśnie ona sprawia, że włosy są lśniące i wyglądają zdrowo. Jednak poprzez czynniki zewnętrzne, stylizację włosów oraz stosowanie zabiegów chemicznych oraz mocne rozjaśnianie, keratyna poddawana jest ciągłej redukcji. To właśnie wtedy włosy są osłabione, są suche i łamią się, trudno się układają.

Spersonalizowana seria odpowiada na potrzeby wszystkich rodzajów włosów blond. Działanie kosmetyków Schwarzkopf BlondMe naprawia zniszczenia spowodowane utratą keratyny podczas zabiegów. Sprawia, że włosy wyglądają pięknie a kolor jest czysty bez żółtych tonów. Podkreślony natomiast jest ciepły lub chłodny odcień włosów. Kosmetyki wygładzają włosy oraz zapewniają im doskonały blask. Ułatwiają rozczesywanie oraz sprawiają, że włosy są delikatne i miękkie w dotyku. Ponadto chronią przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Działanie kosmetyków oparte jest na systemie Advanced Bonding System, który wzmacnia wiązania włosów i dzięki temu w trakcie rozjaśniania czy utleniania ograniczona zostaje łamliwość włosów. Formuła kosmetyków do pielęgnacji BlondMe jest delikatna dla włosów. W składzie nie ma powszechnie wykorzystywanego siarczanu, który może wysuszać skórę głowy i włosy. Seria zawierają natomiast dodatkową keratynę, która wzmacnia i odżywia włosy, wnikając do ich wnętrza oraz uzupełnia ubytki powstałe w trakcie różnych zabiegów. Najważniejszym jednak komponentem jest cytrynian magnezu To właśnie ten składnik tworzy nowe wiązania i wpływa na stabilizację wewnętrznej struktury włosów oraz równoważy poziomy pH i nawilżenia włosów. A dzięki błyszczącym drobinkom włosy mają zdrowy wygląd, są rozświetlone i błyszczące.

W tej gamie kosmetyków znajdziesz produkty, które doskonale sprawdzą się codziennej pielęgnacji zarówno chłodnych odcieni blondu, jak i tych ciepłych. Kosa do wszystkich rodzajów blondu,

  • eliksir nabłyszczający oraz intensywny eliksir wzmacniający wiązania do wszystkich rodzajów blond w sprayu do włosów blond,
  • nabłyszczające szampon, odżywka i maska do włosów o zimnym odcieniu blondu,
  • nabłyszczające szampon, odżywka i maska do włosów o ciepłym odcieniu blondu.

Poznaj z nami świat BlondMe!

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl