Blond pasemka

Blond pasemka

Zastanawiasz się nad zmianą swojego wizerunku, jednak nie chcesz podejmować drastycznych kroków? Zdecyduj się na blond pasemka. Niezależnie od tego, jaki masz kolor włosów, są one idealnym rozwiązaniem na rozświetlenie i odmłodzenie cery. Do najmodniejszych kolorów zaliczyć można pasemka w kolorze platyny, brudnego złota, koniaku czy truskawkowego blondu. 

Włosy blond pasemka

Blond pasemka są niczym efekt muśnięcia włosów promieniami słońca, uzyskany dzięki odpowiedniej koloryzacji w salonie fryzjerskim. Zabieg ma podkreślić naturalny kolor kosmyków lub całkowitą zmianę fryzury. Jasne pasemka na ciemniejszych włosach odświeżą nudne uczesanie.

Blond pasemka na ciemnym blondzie

blond pasemka na ciemnym blondzie

Masz blond włosy? Wybierz pasemka jaśniejsze o ton lub dwa niż twój naturalny kolor włosów. Chcesz przecież tylko podkreślić look, a nie zmieniać go całkowicie. Z blondem dobrze wyglądają pasemka w odcieniu rudawym lub złotym. 

Blond pasemka na ciemnych włosachblond pasemka na ciemnych włosach

W przypadku ciemnych włosów możesz pozwolić sobie na większą różnorodność. Największą zaletą posiadania pasemek jest brak widocznych odrostów. Zdecyduj się na pasemka w odcieniach blondu lub rudości. 

Blond pasemka na krótkich włosach

Co ważne, blond pasemka wyglądają dobrze na każdej długości włosów. Dla wszystkich posiadaczek krótkich włosów polecamy awangardowe cięcia, które dodatkowo podkreślą wyjątkowość koloryzacji. 

Blond pasemka 2019 – jak uzyskać

Na wydzielonych naturalnie pasmach włosów nakłada się farbę o kilka tonów jaśniejszą niż reszta włosów. Jest to pracochłonny zabieg.Koloryzacja wykonywana jest na całej głowie. Odcień farby użytej do pasemek powinien być dobrany, tak by efekt był jak najbardziej naturalny. 

Ile kosztują blond pasemka

Marzysz o idealnych pasemkach? Zdecyduj się na wizytę w salonie fryzjerskim. Wykonując pasemka samodzielnie, musisz pamiętać o tym, że coś może pójść nie tak, a ty stracisz połowę włosów na rzecz nieudanej koloryzacji. Salony fryzjerskie proponują usługę już od 70 zł. W zależności od długości i gęstości włosów musimy pamiętać, że koloryzacja może kosztować nawet do 200 zł.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl