Czas na opal hair – sprawdź najnowszy trend w świecie fryzjerskim

Internet podbijają zdjęcia, na których dominuje nowy trend fryzjerski w postaci włosów opalizujących. Chodzi tutaj o opal hair, czyli włosy o kolorze przypominającym włosy jednorożca. Połączenie metalicznego różu, fioletu, srebra i wielu innych kolorów to obecnie prawdziwy hit na głowie. Opal hair można zobaczyć zarówno wśród celebrytek, jak i blogerek, youtuberek czy po prostu użytkowniczek Instagrama. Dlaczego stało się to takie modne?

Nastał czas na opal hair

Z trendami fryzjerskimi jest podobnie jak z modą, zmieniają się one jak w kalejdoskopie. Obecnie na okładkach magazynów i na portalach społecznościowych można zobaczyć coraz więcej zdjęć przedstawiających kobiety o unikalnym kolorze włosów. Obecnie nastała moda na opal hair. W taki oto sposób możliwe jest uzyskanie efektu osoby pochodzącej z magicznego świata ze względu na włosy połyskujące licznymi kolorami. Najciekawsze efekty uzyskać można u blondynek, chociaż brunetki i szatynki również mogą zdecydować się na opal hair i cieszyć się unikalną fryzurą. Konieczne jest jednak w ich przypadku rozjaśnienie włosów.

Trzeba też pamiętać o tym, że decydując się na opal hair, będziemy mocno wyróżniać się z tłumu. Nie jest przecież naturalnym zjawiskiem spotykanym na ulicy osób o różnokolorowych włosach. Nie zmienia to jednak faktu, że na opal hair mogą zdecydować się zarówno panie mające długie włosy, jak i posiadaczki krótkich fryzur.

Unikalna fryzura podbija serca kobiet

Opal hair to z całą pewnością bardzo oryginalna fryzura, dzięki której można poczuć się niezwykle kobieco – delikatnie i niewinnie. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla kobiet o marzycielskim usposobieniu. Pastelowe barwy we włosach sprawiają, że można poczuć się jak bohaterka bajki czy też anime. Tęcza na włosach naprawdę zachwyca pod warunkiem, że włosy zostaną pofarbowane przez odpowiednią osobę.

Powierz włosy profesjonaliście

Eksperymentowanie w pojedynkę z kilkoma kolorami farb z pewnością nie jest dobrym rozwiązaniem. W celu uzyskania efektu opal hair konieczne jest sięgnięcie po właściwą bazę startową, a praca z wieloma odcieniami na włosach nie jest łatwym zadaniem, dlatego też najlepiej jest powierzyć to zadanie profesjonaliście.

 

Podsumowując, efekt opal hair z pewnością robi wrażenie i nie sposób jest przejść obojętnie obok osoby mającej na głowie włosy w różnych kolorach tęczy.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl