Depilacja laserowa Light Sheer

22406_centrum_depilacja_laserowa_light_sheer

Zabieg trwałego usunięcia niechcianego owłosienia za pomocą lasera Light Sheer przeprowadza w naszym salonie kosmetolog Agnieszka Jasińska.

 

logo agi jpg

Aby sprawdzić ceny zajrzyj do naszego cennika.

Po więcej informacji zadzwoń do nas: 22 828 78 90

 

 

 

Co to jest laser Light Sheer?

Laser diodowy LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia.

Posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków a w marcu zeszłego roku LightSheer Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

 

Jak działa?

     Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera – pochłaniane jest jest wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierającego melaninę – zamieniane jest na ciepło, który niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Zjawisko to jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu /anagen/. Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów –faza zaniku /katagen/ i spoczynku- /telogen/ są „ nieme” na działanie lasera.

 

Ile razy należy powtórzyć zabieg?

Od 4 do 6 zabiegów pozwoli uzyskać pożądany rezultat.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl