Dzień przyjemności B&K Tamka

Już coraz bliżej tak długo wyczekiwanej wiosny.  Chcemy aby ten dzień był wyjątkowy 🙂

Środa 21 marca to w B& K Tamka – Dzień Przyjemności Kérastase:-)  Dzień konsultacji u naszych profesjonalnych stylistów, a przy tym metamorfoz. To czas w którym możecie skorzystać z profesjonalnych porad kosmetologicznych w Instytucie Urody oraz zakupić kosmetyki w niższej cenie.

Pielęgnacja Kerastase

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do skorzystania z usługi bezpłatnego i indywidualnie dobranego Rytuału Pielęgnacyjnego Kérastase*.

* do pielęgnacji należy doliczyć koszt usługi modelowania

Tego dnia przeprowadzimy diagnozę skóry głowy, dobierzemy specjalny Rytuał pielęgnacyjny Kérastase, który wydobędzie piękno z Twoich włosów.
Pomożemy, także w doborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji w domu, dzięki którym efekt zdrowych i wypielęgnowanych włosów pozostanie z Tobą na dłużej ☺

Konsultacje fryzur

W ten wyjątkowy dzień również nasi wykwalifikowani styliści będą mogli podczas konsultacji zaproponować Wam najlepiej dobraną fryzurę oraz kolor, który sprawi, że wasz dotychczasowy look nabierze nowej świeżości, a niekiedy będzie to całkowita metamorfoza. W miłej i ciepłej atmosferze możesz spędzić ten czas na relaksie. To czas dla Ciebie:-)

 

Konsultacje kosmetyczne

W ten wyjątkowy dzień  Instytut Urody Agnieszki Jasińskiej przygotował specjalną ofertę  wiosenną. To tutaj będziecie mogli skorzystać z konsultacji podczas, której zostanie zaproponowana najlepsza metoda pielęgnacji szyta na miarę Twoich potrzeb.

Pozwól sobie na chwilę relaksu.  Instytut Urody  Agnieszki Jasińskiej to wyjątkowe miejsce, w którym w kojącej atmosferze doświadczysz profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała.  21 marca możecie skorzystać ze specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, a dzięki fachowej opiece i unikalnej atmosferze poczujecie się wyjątkowo zadbani i odprężeni.

 

 

 

 

Tańsze zakupy

Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną ofertę na zakup kosmetyków marki Schwarzkopf i Kerastase. Tylko w tym Dniu mamy przy zakupie 3 kosmetyków z danej marki za 1-szy zapłacisz cenę proponowaną, drugi kosmetyk -30%, a trzeci  -50%  na wszystkie kosmetyki.*

 

* (-30% oraz -50% na tańsze kosmetyki, promocja nie obejmuje przecenionych produktów)

 

 

Serdecznie zapraszamy.

Spędź z nami ten wyjątkowy dzień.

Akademia B&K Tamka 49

+48 883 327 067

+48 22 828 78 90

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl