Elixir Ultime dla Twoich włosów

Kerastase
Kilka lat temu Kérastase stworzyło luksusową gamę kosmetyków do pielęgnacji włosów. Elixir Ultime to wyjątkowe produkty na bazie unikalnych, cennych olejków odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów. To właśnie formuła tych czterech szlachetnych olejków stanowi sekret pięknych i lśniących włosów. Jeśli Twoje włosy potrzebują odżywienia i ochrony, a także chcesz żeby codziennie wyglądały pięknie, zafunduj im moc Rytuału Kérastase w salonie… i kontynuuj pielęgnację w domu, wybierając odpowiednią linię Elixir Ultime dla siebie.

Unikalna formuła

Legendarne produkty Elixir Ultime oparte są o technologię Oleo-Complexe, łączącej cztery szlachetne olejki. Pierwszy z nich – arganowy, często nazywany złotem Maroka, bogaty jest w witaminy A, D i E oraz słynie z właściwości ochronnych. Drugi kukurydziany znany jest z działania odżywczego. Z kolei olejek kameliowy, wykorzystywany w krajach dalekiego wschodu od wieków, nadaje włosom blask. Ostatni, mniej znany, olejek pracaxi ma właściwości antyrodnikowe oraz wzmacnia cebulki włosów.

Kolekcja Elixir Ultime

Rytuał Kérastase to program pielęgnacji podzielony na trzy etapy – zmysłowe gesty: oczyszczającą kąpiel, pielęgnację i teksturyzację. Przygodę z produktami Elixir Ultime najlepiej zacząć od specjalnej pielęgnacji w salonie, którą później można kontynuować w domu. Wizyta w salonie pomoże Ci ustalić potrzeby i oczekiwania Twoich włosów, a także wskaże spersonalizowaną ścieżkę ich pielęgnacji.

Kąpiel

W ramach pierwszego gestu z gamą kosmetyków Elixir Ultime mamy do wyboru dwa produkty – Kąpiele. Oleo-Complexe do wszystkich rodzajów włosów, która delikatnie oczyszcza włosy, nadając im piękno i blask lub Oleo-Riche do włosów grubych i suchych, która zapewnia doskonale odżywienie a poprzez aksamitną pianę wytworzoną dzięki technologii mikroemulsji oraz unikalnemu zapachowi Elixir Ultime, niesamowicie działa na zmysły.

Pielęgnacja

Do drugiego gestu – pielęgnacji – stworzone zostały dwa kolejne produkty: odżywka oraz maska do włosów. Odżywka Elixir Ultime z mocą szlachetnych olejków, nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Dzięki niej włosy stają się miękkie, błyszczące oraz łatwe w rozczesywaniu. Z kolei upiększająca maska na bazie olejków zapewni odżywienie włosom każdego rodzaju, upiększy je oraz doda niesamowitego blasku i miękkości. Zaleca się stosowanie Maski Elixir Ultime po wcześniejszej Kąpieli Oleo-Riche w celu wzmocnienia odżywczego działania do włosów grubych i suchych.

Teksturyzacja

Ostatni gest w kierunku pięknych włosów to wybór odpowiedniego olejku do włosów Elixir Ultime. Kérastase proponuje trzy produkty – uniwersalny olejek pielęgnacyjny o wszechstronnym zastosowaniu do wszystkich rodzajów włosów, dwufazowy olejek zwiększający objętość do włosów cienkich lub wygładzający olejek pielęgnacyjny o szerokim zastosowaniu dla włosów farbowanych.

Uniwersalny olejek Elixir Ultime

Formuła wykorzystująca silne połączenie składników aktywnych uniwersalnego olejku pielęgnacyjnego, nadaje włosom połysk, miękkość i nie obciąża. Odżywione i nabłyszczone włosy są chronione przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Wystarczy tylko kilka kropli Elixir Ultime a włosy zyskują blask, jedwabistość i wygładzenie.

Olejek z Intra-Cylane

Z kolei dwufazowy olejek do włosów cienkich nadaje włosom objętość, dzięki wyjątkowej molekule Intra-Cylane®, która przenika do wewnątrz włókien włosa, gdzie tworzy mocną sieć molekularną, która zwiększa grubość i tym samym objętość włosów. Prosta aplikacja w postaci sprayu pozwala dozować produkt w mikro kropelkach. Zapewnia to optymalną objętość, połysk i sprężystość bez obciążania oraz pozostawiania oleju na włosach.

Olejek z ekstraktem z białej herbaty

Natomiast wygładzający olejek pielęgnacyjny o szerokim zastosowaniu dla włosów farbowanych doda włosom blasku oraz głębi koloru. Technologia Oleo-Complexe olejku Elixir Ultime wzbogacona ekstraktem z białej herbaty imperialnej, ochroni włosy farbowane oraz zapewni blask koloru na dłużej.
Zapewnij sobie i swoim włosom najbardziej zmysłową pielęgnację z Elixir Ultime. Wybierz efekt odżywienia, ochrony oraz upiększenia. I poczuj niepowtarzalną moc Rytuałów Kérastase.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl