Essential Looks za nami

Berlińskie święto fryzjerstwa zachwyciło nas, zainspirowało i było zastrzykiem energii do kreatywnej pracy dla Akademii B&K, jej fryzjerów i naszych Partnerów. Tak działa magia Essential Looks!

Essential Looks World Tour Berlin 2013 to impreza, na której świętuje świat fryzjerstwa. To pokaz najnowszych trendów we fryzurach rodem z wybiegów mody. Uczestników tego wydarzenia łączy przede wszystkim jedno: pasja do tworzenia fryzur. Na tegorocznej edycji zaprezentowano kolekcję, której elementem przewodnim był kolor. Dla Steve’a Hogana, Dyrektora Kreatywnego Essential Looks Schwarzkopf Professional, kolor jest inspiracją i zachętą do kreatywności. Essential Looks to również doskonała szansa dla wszystkich fryzjerów, aby wymienić wspólne doświadczenia. To czas na zaczerpnięcie nowych pomysłów, inspiracji i narodziny wizji.

Twórcy kolekcji Essential Looks zaprezentowali cztery, bardzo odmienne, trendy we fryzurach zainspirowane światowymi wybiegami mody. Eksplozja kolorów: blondów w różnych odcieniach, pudrowych różów, ciepłych miedzi, intensywnych czerwieni i fioletów oraz głębokich brązów przeplatała się z geometrycznymi stylizacjami we fryzurach i kolekcjach ubrań.

Berlińska scena oszalała, kiedy na scenę wjechali tancerze na skuterach, pojawiły się perkusje i tańczące modelki. Dopełnieniem całości były pokazy technik strzyżeń i koloryzacji na żywo, które zaprezentowali Lesley Lawson i Tyler Johnston – ambasadorowie marki Schwarzkopf Professional oraz najzdolniejsi fryzjerzy z całego świata.

Na berlińskim święcie fryzjerstwa gościło ponad 3 tys. osób z 48 krajów. Organizatorzy imprezy przygotowali seminaria i praktyczne sesje treningowe – źródło informacji i praktycznych wskazówek, które inspirują fryzjerów do kreowania oryginalnych stylizacji.

Zespół Akademii B&K z Beatą Berendowicz i Sławkiem Kublinem na czele, fryzjerzy naszych salonów oraz nasi Partnerzy także gościli na tym fryzjerskim wydarzeniu.

Obejrzyjcie naszą galerię zdjęć z tej wyjątkowej imprezy!

Fot.: Paweł Nabrdalik

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl