Fashion Week po polsku!

Łódź na 6 dni stała się przystanią mody. Zobaczcie okiem i kadrem Sandry Dudowskiej, autorki modowego bloga ulicastylu.pl, jak wszyscy pasjonaci kolekcji ubrań, które wyszły spod ręki projektantów, fani nietuzinkowej biżuterii oraz wyznawcy modowej filozofii bawili się na 9. już edycji Fashion Week Poland!

Tradycyjnie już, wszyscy ciekawi młodych talentów mogli zapoznać się z propozycjami debiutujących projektantów w strefie Off Out of Schedule.

Nie zawiedli się także miłośnicy modowych zakupów, którzy stawiają na indywidualny i oryginalny styl. Unikatowe modele ubrań, biżuterii, toreb kusiły i zwabiały swoimi wyjątkowymi projektami.

Sandrę Dudowską zachwyciły w tym roku pierścionki Fruit Bojiux bransoletki i naszyjniki duetu Detox Design, oryginalne kombinezony marki Lazy Kangoo i neonowe czapki Naked Noyz.

W mulitbrandowym sklepie S Ivory Pop Up Store mogliśmy zakupić premierowe kolekcje Łukasza Jemioła Basic, Malgrau, Natalii Jaroszewskiej Odio czy Jakuba Pieczarkowskiego.

Sandra Dudowska, autorka modowego bloga ulicastylu.pl przyłapana w obiektywie aparatu na jesiennej edycji Fashion Week Poland 2013!

Obejrzyjcie fotorelację z 9. edycji Fashion Week Poland 2013:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl