Fibreplex Schwarzkopf Proffesional – katalog produktów

Fibreplex
Fibreplex Schwarzkopf Proffesional to przełomowy system, który w znaczący sposób pozwala zachować zdrowe włosy podczas zabiegów koloryzacji i dekoloryzacji. Nie wpływa on na efekt finalny zabiegu. Koloryzacja z systemem Fibreplex to zdrowe włosy, które nie łamią się i nie są przesuszone. Jakie produkty znajdziemy w tym rewolucyjnym systemie?

Fibreplex N°1 Bond Booster

Jeżeli robisz pasemka, rozjaśniasz włosy lub poddajesz je zwykłej koloryzacji, musisz mieć świadomość, że kiedy produkty użyte w zabiegu zaczynają działać, łuski włosa otwierają się. Tylko dzięki temu utleniona farba i pigmenty mogą przeniknąć aż do nasady włosa. Dzięki dodaniu Fibreplex N°1 Bond Booster do farby, dewelopera bądź rozjaśniacza, fryzjer zapewnia skuteczną ochronę i wzmocnienie włókien włosów podczas samego zabiegu. Skutkuje to nabraniem zdrowego wyglądu włosów już n tak wczesnym etapie zabiegu.

Fibreplex N°2 Bond Sealer

Krem stabilizuje wiązania strukturalne we włosach, zamyka łuski na powierzchni włosów, zapewnia im długotrwałą wytrzymałość, połysk isprężystość. Wzmacniający produkt wystarczy wmasować we włosy zaraz po zmyciu z nich nadmiaru środka koloryzującego, a następnie pozostawić od 5 do 10 minut. W efekcie zyskujemy gładkie i wypielęgnowane włosy.

Fibreplex N°3 Bond Maintainer

Zabieg Fibreplex nie kończy się w salonie – trzecim krokiem jest kosmetyk, który stosuje się do pielęgnacji włosów farbowanych w domu. Produkt pomaga utrzymać uzyskaną w salonie lepszą kondycję włosów, a także nadal chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Aby utrzymać efekty koloryzacji z system Fibreplex zaleca się, aby Fibreplex Bond Maintainer stosować dwa razy w tygodniu na świeżo umyte, nadal wilgotne włosy. Produkt nakłada się od nasady aż po końce i pozostawia na włosach od 5 do 10 minut. Kosmetyk należy dokładnie spłukać. Dzięki temu włosy pozostaną wypielęgnowane, a także zachowają zdrowy wygląd.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl