Fibreplex Schwarzkopf Professional – przełom w koloryzacji

fibreplex
Koloryzacja, a przede wszystkim rozjaśnianie może uszkodzić włosy, co w efekcie pozostawia suche i łamliwe pasma. Na szczęście nie każda koloryzacja musi się skończyć zniszczeniem włosów. Schwarzkopf Proffesional mówi stanowcze “dość” suchym i łamliwym włosom za pomocą systemu Fibreplex. Fibreplex dodaje się bezpośrednio do profesjonalnej farby, aby chronić włosy przed zniszczeniem. System wzmacnia włosy i ogranicza ich łamliwość przy zachowaniu tej samej jakości koloru.

Fibreplex – zbawienie dla włosów

Każda koloryzacja to proces chemiczny, który może powodować długotrwałe uszkodzenie włosów – zwłaszcza wtedy, kiedy nie jest przeprowadzany przez profesjonalistę. Fibreplex od Schwarzkopf Proffesional czyni zabieg koloryzacji i dekoloryzacji znacznie bezpieczniejszym. Nawet przy częstej zmianie koloru pomaga w zachowaniu zdrowego wyglądu włosów i ograniczeniu łamliwości. System Fibreplex wzmacnia strukturę włosa i pielęgnuje je w trakcie zabiegu. Działanie produktu opiera się na trzech etapach Systemu Wzmacniającego Wiązanie – Bond Enforcing System. Technologia Fibre Bond łączy się z włóknami włosów, przez co wzmacnia ich strukturę ograniczając łamliwość w trakcie koloryzacji i po niej. Łamliwość włosów zostaje w ten sposób ograniczona do 94%.

Prosty sposób użycia

System Fibreplex jest prosty w użyciu. Do profesjonalnej farby wystarczy dodać określoną ilość produktu, co zapewnia skuteczną ochronę struktury włosa podczas zabiegu koloryzacji, dekoloryzacji bądź robienia pasemek. Fibreflex nie wydłuża czasu trwania zabiegu koloryzacji, co jest jego kolejnym atutem. System nie wpływa też na etap końcowy koloryzacji – nie zmienia koloru. Aby utrzymać włosy w zdrowej kondycji polecamy użycie systemu Fibreplex od Schwarzkopf Proffesional do każdej koloryzacji w salonach Berendowicz & Kublin.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl