Frotki do włosów

Wiele jest rzeczy, które kojarzą nam się z klimatem lat 80. i 90. Charakterystyczne stroje, fryzury, muzyka – to wszystko już minęło, jednak za wieloma z tych elementów pojawia się czasem tęsknota. Wśród elementów, za którymi tęsknimy tak bardzo, że znów zaczynają się popularyzować, wymienić możemy frotki do włosów.

Praktyczne i wygodne

Frotki to nie tylko element stylowej ozdoby naszych włosów – wszyscy chyba pamiętamy, jak różnokolorowe kombinacje można było układać z pojedynczych frotek – ale też doskonale wsparcie dla naszych fryzur. Nic tak szybko nie pozwoli upiąć włosy w kok czy też w tradycyjny kucyk jak właśnie frotki. Dziś zresztą dysponujemy znacznie większą ilością narzędzi niż w latach 80, nie bójmy się więc skorzystać z wyszukiwarki internetowej, by odnaleźć najciekawsze pomysły na szybkie i praktyczne fryzury bazujące na wykorzystaniu frotek.

Również na ważniejsze okazje

Choć frotki kojarzą się nam raczej z feerią pastelowych barw, to są one jednak znacznie bardziej różnorodne. Bez problemu znajdziemy modele w znacznie bardziej stonowanych kolorach, a także z wykorzystaniem bardziej eleganckich materiałów, jak choćby aksamit czy nawet jedwab. Nie bójmy się więc eksperymentować z frotkami – być może fakt, że nasze elegancko upięte włosy kryją w sobie kojarzącą się z dzieciństwem frotkę sprawi, że nawet bardzo formalne spotkanie będziemy odbywać z uśmiechem?

Cena ma znaczenie

Jeden z powodów, dla których frotki były dawniej tak popularne jest fakt, że są to bardzo atrakcyjnie wycenione ozdoby. Dzięki temu bez większego obciążenia domowego budżetu jesteśmy w stanie wyposażyć się w wiele różnych wzorów i kolorów. Dzięki temu też nie tylko nie będzie potrzeby ukrywania wykorzystania frotek, ale też będziemy chcieli eksponować fakt korzystania z nich.

Czas zatem przeszukać nasze szuflady i szafki, być może znajdziemy coś z zapasów naszych lub naszych mam? A jeśli nie, to cóż – czas do sklepu, by znów rozbudować naszą kolekcję ozdób do włosów o różnorodne frotki.

rezerwacja

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl