Fryzjerski strzał w dziesiątkę!

3528

W sobotę, 6 kwietnia br. po godz. 18:00, pod sceną główną Targów Look w Poznaniu zaczęli się gromadzić pasjonaci fryzjerstwa. Już za godzinę miał się rozpocząć pierwszy pokaz Look&Learn Akademii Mistrzów Hair Trendy.

Ten elitarny projekt został stworzony przez redakcję magazynu „Hair Trendy”. Jako pierwsza miała wystąpić Akademia Berendowicz&Kublin.

Przed 19:00 prawie wszystkie krzesła były już zajęte – 450 osób z zaproszeniami w rękach czekało na rozpoczęcie szkoleń. Ryszard Droździak, redaktor naczelny magazynu „Hair Trendy”, zapowiedział wystąpienie Akademii B&K i… fryzjerskie show ruszyło!

Akademia Berendowicz&Kublin w swoim godzinnym pokazie Look&Learn zaprezentowała najnowsze techniki strzyżeń oraz najmodniejsze trendy w upięciach na rok 2013. Jako druga wystąpiła Akademia Stylizacji M.P. Babicz, a ostatnie szkolenie na scenie głównej poprowadziła Zaremba International Academy. Gra świateł, klimatyczna muzyka oraz nocna atmosfera nadały profesjonalnym i przygotowanym na najwyższym poziomie szkoleniom wyjątkowego charakteru.

Projekt Akademia Mistrzów Hair Trendy zakłada cykl corocznych szkoleń, które są skierowane do najbardziej wymagających stylistów fryzur. Jego założeniami są: elitarny poziom szkoleń w czystej formie, modelowe i wzorcowe szkolenia nastawione wyłącznie na siłę przekazu oraz prezentacja najnowszych technik, sekretów i tajników sztuki fryzjerskiej w wykonaniu najlepszych Akademii Fryzjerskich w Polsce.
Bez dwóch zdań, wszystkie te założenia zostały spełnione, a projekt Akademia Mistrzów Hair Trendy okazał się strzałem w dziesiątkę!

Marka Schwarzkopf Professional udzieliła Akademii B&K wsparcia w organizacji pokazu.
Wizaż i stylizacja: Aleksandra Gęgotek
Kostiumy: marka Harmnni
Modelki wystapiły w butach marki Deichmann.

Obejrzyjcie galerię zdjęć z pokazu Akademii B&K i sesję zdjęciową modelek:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl