Fryzjerskie trendy na 2018 rok. Sprawdź co będzie modne w nadchodzącym roku!

Nadchodzący nowy rok to czas na zmiany. Również te na głowie. Jednak zanim, drogie Panie, chwycicie za telefon i umówicie się do fryzjera, przyjrzyjcie się najciekawszym trendom fryzjerskim na rok 2018. Może znajdziecie wśród nich coś wprost idealnego dla siebie?

Fryzjerskie trendy na 2018 rok – romantyczne upięcia

Romantyczne upięcia są w modzie już od kilku sezonów. Doskonale sprawdzą się zarówno na wielkie wyjście, jak i na co dzień. Dodają one objętości włosom – przez co wydaje się, że jest ich więcej – a także wprowadzają do całości stylizacji lekkości i romantycznego wyrazu.

Czym wyróżniają się romantyczne upięcia? Są one nieregularne, puszyste, stawiają na łączenie faktur. Są zabawą stylem i sumą różnego rodzaju wiązań. Można by nawet powiedzieć, że króluje w nich tzw. artystyczny nieład. Układając fryzurę w tym stylu, zwróćmy uwagę na to, aby nie usztywnić zbyt mocno poszczególnych pasm włosów. Zastosowane przez nas produkty mają ją utrwalić i nadać matowe wykończenie. Dzięki temu upięcie będzie prezentować się naturalnie i lekko.

Blunt bob

Klasyczny bob powraca do nas co kilka sezonów. Co jakiś czas pojawia się również jego alternatywna wersja. Tymże jest właśnie blunt bob, czyli „tępe cięcie”. Jeśli nie spotkałyście się jeszcze z tym określeniem, to przypominajcie sobie, jakie fryzury mają na swoich głowach Bella Hadid, czy Selena Gomez, a będziecie doskonale wiedzieć o czym mówimy.

Blunt bob będzie idealny dla dziewczyn, które są posiadaczkami delikatnych i cienkich włosów. Nada im objętości i lekkości. Fryzura jest oparta na ponadczasowej formie boba, ale kompaktowe i proste strzyżenie wykorzystane w wersji blunt sprawia, że włosy wydają się grubsze i silniejsze.

Długi shag

To kolejna fryzura dla włosów cienkich i osłabionych. Dotychczas zmierzwiona i krótka, teraz króluje na salonach, jej wydłużona wersja. To odmładzające cięcie, które jest niezwykle praktyczne. Jeśli nie możesz poświęcić dużo czasu na stylizację, to koniecznie postaw w tym roku na shag. Podstawą tego cięcia są mocno cieniowane włosy, które nadają czuprynie lekkości i objętości.

Płaskie fale

Teraz fryzura nieco bardziej uniwersalna. Wielkie fale powoli stają się mało atrakcyjne, a ich miejsce zajmują nieco subtelniejsze ich płaskie wersje. Romantyczna i delikatna fryzura, którą tak uwielbia Kendall Jenner, jest doskonała zarówno na wielkie wyjścia, jak i na co dzień.

W nadchodzącym sezonie mamy być romantyczne i niezobowiązujące. Przynajmniej jeśli chodzi o fryzury – bogate w loki, fale, sploty i wszechobecną lekkość. A Ty wybrałaś już cięcie idealne dla siebie?

rezerwacja
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl