Fryzura na trening

Jeśli jesteś fanką sportu, to mamy tu coś dla Ciebie.fryzura po treningu

Dzisiaj przyznanie się do braku aktywności fizycznej w ciągu dnia jest zdecydowanie passé. Być fit chce każda z nas. Wśród kultury wielbicieli aktywnego stylu życia zrodziło się wiele trendów, które w szybkim czasie przedostały się z siłowni wprost na warszawskie ulice. Teraz spacer w dresie po Nowym Świecie w drodze do popularnego McFit jest normą, a wy wciąż szukacie modowych inspiracji by wyglądać dobrze i wpisywać się w lansowane przez Ewę Chodakowską kanony kobiecego ciała.

By dopełnić sportową stylizację, warto przygotować sobie odpowiednią fryzurę i produkty, dzięki którym bycie FIT nie wpłynie negatywnie na Twój wizerunek.

ZDAJ SOBIE SPRAWĘ…ss

… że pielęgnacja włosów po wysiłku siłowym jest niezwykle ważna. Pot, który wydziela Twój organizm dostaje się również na skórę głowy i nasadę włosów powodując przetłuszczenie. Pamiętaj, że nie powinno się myć włosów więcej niż 1 raz dziennie, dlatego zamiast kąpieli zafunduj im odświeżenie za pomocą suchego szamponu. Jego pudrowa konsystencja wchłonie łój, a włosy odzyskają sypkość.

KIEDY SIĘ SPIESZYSZ…Schwarzkopf-BC-Bonacure-Moisture-Kick-Sprueh-Conditioner-200-ml.jpg

… nie zapominaj o pielęgnacji włosów. Firmy kosmetyczne oferują szeroki asortyment pielęgnacji ekspresowej bez potrzeby spłukiwania. My proponujemy lekką odżywkę nawilżającą, przeznaczoną do każdego typu włosów. Jej największą zaletą jest to, że nigdy nie przesadzisz z jej ilością. Użyta nawet w nadmiarze nie obciąży włosów. Użycie jest szybkie i wygodne dzięki formule w spray’u.

JEŚLI CHODZISZ NA BASEN…

…pamiętaj, ze chlor nie jest przyjacielem włosów. Ich kolor pod wpływem tego chemicznego pierwiastka traci na jakości, a włosy po prostu stają się mocno wysuszone. By zabezpieczyć włosy, najlepiej używać tej samej odżywki tuż przed wejściem na basen. Jako wykończenie idealnie sprawdzi się wybrany olejek Kerastase. Po wyjściu z basenu, ochroni cię również przed słońcem.

41999_-_ELIXIR_ULTIME_banner_840x240_V14_2_

IDEALNA FRUZYRA NA SPORT TO…fryzura po treningu

…zależy jaki sport uprawiasz. Jeśli lubisz aerobik, pilates czy body balet zwiąż włosy w gładki koczek, by włosy nie przeszkadzały Ci w rozciąganiu się.

fryzura po treningu

Jeśli Twoja pasją są ćwiczenia z elementami boksu ultra modnie wyglądać będą dwa ścisłe warkoczyki a’la Hilary Swank z „Za wszelką cenę”.

Podczas biegania efektownie wyglądać będzie koński ogon, z którego wystawać będą pofalowane za pomocą soli morskiej kosmki. fryzura po treningu

NIE DAJ SIĘ…

…dbając o włosy i o fryzurę podczas sportu nie daj sobie wmówić, że wszystkie dziewczyny instagrama, wstawiając perfekcyjne fotki swoich sportowych stylizacji wyglądają tak przez cały trening i nie wymagaj od siebie 100% perfekcji. Sport to ma być przede wszystkim ucieczka od zbędnych myśli na temat swojego wyglądu.

Wszystkie prezentowane produkty kupisz w naszym salonie na Tamce w drodze na siłownię.

button DO ARTYKUŁU_perfekcyjna fryzura na i po treningu

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl