Te fryzury są niezwykle seksowne! Sprawdź jak uzyskać niesamowity i pociągający efekt

seksowne fryzury

Dla bardzo wielu kobiet jednym z najlepszych sposobów na poprawienie swojego nastroju jest wizyta w ulubionym salonie fryzjerskim. Każda kobieta dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że seksowna fryzura jest jednym z tych elementów wizerunku, który przesądza o atrakcyjności dla płci przeciwnej. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które fryzury w dzisiejszych czasach mężczyźni uważają za najbardziej uwodzicielskie. 

Zmysłowe fale

Według bardzo wielu mężczyzn najbardziej seksowne są długie i romantyczne fale, które są w stanie rozpalić nawet najbardziej zimne serca. Każdy prawdziwy mężczyzna nie ukrywa, że lubi podziwiać spływające na ramiona pofalowane kosmyki. Pamiętać należy również i o tym, że Panie o długich włosach kojarzone są z osobnikami o wyższej zdolności reprodukcyjnej niż kobiety, które mają krótkie fryzury.

Sportowe kucyki

W dzisiejszych czasach bardzo wielu mężczyzn ceni sobie także kucyki, które jeszcze kilka lat temu kojarzone były wyłącznie ze sportowym stylem. Dla wielu Panów seksowny kucyk okazuje się bardzo kuszący i zawadiacki. Dobrym pomysłem jest upięcie włosów wysoko na karku i zaczesanie ich na gładko. Można także zebrać wszystkie włosy nad karkiem i wypuścić tylko kilka seksownych kosmyków.

Cieniowane włosy

Bardzo pozytywne wrażenie na mężczyznach wywołują także cieniowane włosy. Fryzura tego typu pasuje tak naprawdę do większości kobiet, dlatego też w dzisiejszych czasach cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Cieniowane włosy optycznie wyszczuplają twarz i co najważniejsze można je układać na bardzo wiele sposobów. Każdy mężczyzna uwielbia odgarniać z twarzy kobiety niesforne kosmyki.

Tajemniczy koczek

Gładko upięty grzeczny koczek kojarzy się mężczyzną z typową fryzurą seksownej nauczycielki, dlatego też zawsze znajduje się wysoko na liście pożądanych u płci pięknej fryzur. Zmysłowy koczek może wywrzeć piorunujące efekt nawet jeżeli daleko nam od wizerunku delikatnej i grzecznej dziewczynki.

Wyraziste fale

Wyraziste fale to doskonała propozycja dla wszystkich tych kobiet, które wybierają się w najbliższym czasie na pierwszą randkę. Aby uzyskać seksowną fryzurę należy mokre włosy stopniowo nakręcać na grube gąbkowe papiloty do wysokości około 10 cm (licząc od nasady). Po wyschnięciu dla lepszego efektu można lekko rozczesać włosy szczotką lub rozdmuchać suszarką.

Mężczyźni uwielbiają zadbane włosy u kobiet, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby przygotować naprawdę zniewalającą fryzurę, która będzie przyciągać Panów jak magnes. W pierwszej kolejności warto rozglądać się za fryzurami, które wyglądają naturalnie i bardzo lekko. Gładkie i miłe w dotyku seksowne włosy zawsze działają na męski zmysł.

zaraezerwuj wizyte
© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl