Halloween w B&K Tamka.

Dbamy o Twoje włosy przez cały rok.

Pielęgnacja włosów to dla nas wyjątkowy temat. Ich dobra kondycja ma dla nas kluczowe znaczenie zwłaszcza, gdy znajdujemy się w tak wyjątkowym czasie jakim jest przełom jesienno- zimowy.

Wielkimi ???? krokami zbliża się koniec października ? Co to dla nas oznacza 
?Halloween?
Z tej okazji przygotowaliśmy ofertę
?-50% ?na pielęgnacje Fibre Clinix ? Odwiedź nas 31 października ? Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji. 

Również w całym listopadzie chcemy oferować Wam coś wyjątkowego. Korzystając z całego pakietu usług tj. koloryzacja+ strzyżenie + pielęgnacja – proponujemy pielęgnację FIBRE CLINIX – 50% 🙂

Dlaczego warto skorzystać z tych ofert ? Zobaczcie sami:-)

Pielęgnacja FIBRE CLINIX to połączenie specjalnie dostosowanego szamponu z maską do cienkich lub grubych włosów oraz dobranie odpowiedniego boostera. W ten sposób powstaje indywidualnie sprecyzowana kuracja pielęgnacyjna marki Schwarzkopf Professional, która odbudowuje od zewnątrz oraz wewnątrz każdy rodzaj włosów.

Zdrowe, wypielęgnowane i odbudowane włosy, które zachwycą każdego. Brzmi jak marzenie? Dzięki nowym produktom BC FIBRE CLINIX, każdy będzie mógł cieszyć się takim efektem!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz jakieś pytania serdecznie zapraszamy do naszego salonu, gdzie nasi fryzjerzy chętnie opowiedzą o tym zabiegu.

Technologie BC FIBRE CLINIX

RECEPTURA BC FIBRE CLINIX ZAWIERA:

 1. TECHNOLOGIĘ TRIPLE BONDING:

Technologia wzmacniająca wiązania nowej generacji z jonem trójwalentnym. Potrójnie naładowany jon tworzy nowe wiązania, budując trójwymiarową sieć wewnątrz włókien włosów. Kuracja BC Fibre Clinix zwiększa elastyczność i sprężystość włosów, sprawiając, że stają się nawet 10 razy bardziej wytrzymałe[1].

 1. TECHNOLOGIĘ C21

Wysoko skuteczny składnik odżywiający, który działa na powierzchni włosów dzięki biomimetycznej zasadzie uzupełniania brakujących lipidów. Włosy naturalne są chronione przez zewnętrzną warstwę lipidów C21, które umożliwiają połączenie białek, tworzących komórki włosa i kwasów tłuszczowych, chroniących włos od zewnątrz tworząc tzw. Proteo-Lipidy. Uszkodzone włosy tracą tę warstwę ochronną. Im silniejsze uszkodzenie, tym więcej połączeń Proteo-Lipidów ulega rozpadowi. Technologia C21 pozwala odbudować utracony płaszcz ochronny, uzupełniając wypłukane lipidy i regenerując połączenia Proteo-Lipidowe.. W ten sposób łuska włosów odzyskuje naturalne właściwości, a włosy nabierają połysku, łatwo się układają i naturalnie się poruszają.

 1. HIPER-PERSONALIZACJA

Unikalne, spersonalizowane usługi w salonie dostosowane do wszystkich rodzajów włosów i ich potrzeb dzięki Fibre Clinix Booster, które spełniają różne potrzeby włosów i pozwala spersonalizować kurację. W ofercie znajduje się 5 dodatków – Repair Booster do zniszczonych włosów, Moisture Booster do włosów, które potrzebują nawilżenia, Color Booster do farbowanych włosów, Volume Booster do włosów, które potrzebują objętości lub Smooth Booster, która wygładza włosy.

Portfolio BC Fibre Clinix opracowano, inspirując się zaawansowanymi technologicznie produktami i surowcami wykorzystywanymi do pielęgnacji skóry. Dzięki temu każdy Fibre Clinix Booster spełnia inne potrzeby włosów i pozwala spersonalizować kurację. W skład BC Fibre Clinix wchodzą:

 • TRIBOND SZAMPON BC Fibre Clinix

Łagodny, skutecznie oczyszczający szampon, który przygotowuje strukturę włosów pod zastosowanie spersonalizowanej Maski BC Fibre Clinix. Wzmacnia strukturę włosów i równoważy ich poziom pH, sprawiając, że włosy stają się mniej łamliwe. Pantenol dostarcza włosom niezbędnej wilgoci.

 • TRIBOND MASKA DO WŁOSÓW CIENKICH BC FIBRE CLINIX

Wzmacniająca maska do włosów cienkich i normalnych. Jej działanie opiera się na recepturze zawierającej Technologię Triple Bonding, która odbudowuje wewnętrzną strukturę włosów, przywracając im wytrzymałość i sprężystość, podczas gdy Technologia C21 rekonstruuje powierzchnię włosów, by lepiej się układały i nabrały połysku. Pantenol równoważy poziom nawilżenia włosów.

 • TRIBOND MASKA DO WŁOSÓW GRUBYCH BC FIBRE CLINIX

Intensywna, wzmacniająca maska do włosów normalnych i grubych. Receptura z Technologią Triple Bonding odbudowuje wewnętrzną strukturę włosów, przywracając im sprężystość i wytrzymałość. Technologia C21 rekonstruuje powierzchnię włosów, by lepiej się układały i nabrały połysku. Lekki olejek silikonowy nadaje włosom bardziej intensywny połysk i ułatwia ich rozczesywanie.

 • PEPTYDOWY REPAIR BOOSTER BC FIBRE CLINIX

Skoncentrowana emulsja odbudowująca włosy porowate, która w połączeniu z Maską BC Fibre Clinix Tribond intensywnie odżywia zniszczone włosy. Wypełnia ubytki w uszkodzonych partiach włosów i odbudowuje ich wewnętrzną strukturę, by przywrócić im elastyczność i sprawić, że będą się lepiej układały oraz nabiorą połysku.

Dostępny jako USŁUGA Z NATYCHMIASTOWYM EFEKTEM ODNOWY

 • PH 4.5 COLOR BOOSTER BC FIBRE CLINIX

Skoncentrowany dodatek podkreślający intensywność koloru włosów farbowanych. Zawiera Technologię ze Stabilizatorem pH 4,5, która błyskawicznie zacieśnia wewnętrzną strukturę włosów, by zamknąć pigmenty koloru w ich wnętrzu. Stosowany razem z Maską BC Fibre Clinix wzmacnia strukturę włosów, wypełnia ubytki na powierzchni włosów, by nadać im większą gładkość, sprężystość i połysk.

Dostępny jako USŁUGA PODKREŚLAJĄCA INTENSYWNOŚĆ KOLORU

 • HIALURONOWY MOISTURE BOOSTER BC FIBRE CLINIX

Skoncentrowana żelowa emulsja nawilżająca suche włosy. Zawiera Pochodną Kwasu Hialuronowego, by w połączeniu z Maskami BC Fibre Clinix Tribond intensywnie odżywiać włosy normalne i suche, falowane i kręcone. Pantenol dostarcza włosom niezbędnego nawilżenia, a związki QUAT dodatkowo odżywiają włosy.

Dostępny jako USŁUGA HIALURUNOWEGO NAWILŻENIA

 • KOLAGENOWY VOLUME BOOSTER BC FIBRE CLINIX

Żelowy koncentrat zwiększający objętość i sprężystość włosów. W połączeniu z Maską BC Fibre Clinix Tribond do włosów cienkich wzmacnia strukturę włosów i przywraca im ich naturalną powierzchnię. Zawiera Hydrolizowany Kolagen i Glicerynę, które nawilżają włosy i zwiększają ich elastyczność, podczas gdy Kopolimer VP/VA nadaje włosom większą objętość.

Dostępny jako USŁUGA ZWIĘKSZAJĄCA GĘSTOŚĆ WŁOSÓW

 • KERATYNOWY SMOOTH BOOSTER BC FIBRE CLINIX

Intensywny żel do pielęgnacji włosów, który zapobiega ich puszeniu się, sprawia, że lepiej się układają i odzyskują gładkość. Bogata w składniki odżywcze receptura z Hydrolizowaną Keratyną wygładza grube, niesforne i puszące się włosy. Stosowany razem z Maską BC Fibre Clinix Tribond do włosów grubych wzmacnia strukturę włosów i wypełnia ubytki na ich powierzchni. Olejki Silikonowe ułatwiają układanie się włosów i nadają im połysk.

Dostępny jako USŁUGA KERATYNOWEJ ODBUDOWY

Fibre Clinix – wyjątkowy prezent.

W tym wyjątkowym okresie jaki jest przed nami możesz również zadbać o swoich bliskich. W jaki sposób ?

Podaruj im VOUCHER na ten wyjątkowy zabieg, który możesz wykupić w naszym salonie:-)

 

 

 

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl