Katowickie Targi Ślubne 2013

10 lutego br. w Hali „Spodek” w Katowicach obyły się XI Międzyplanetarne Targi Ślubne – impreza, na którą czekają z utęsknieniem wszystkie przyszłe pary młode. Zwiedzający, od 10:00 do 17:00, mogli zapoznać się z ofertą ponad 200 stoisk ślubno-weselnych na płycie głównej i antresolach „Spodka”.

Przyszli nowożeńcy podziwiali artystyczne wyroby firm cukierniczych, mogli zapoznać się z usługami branży muzycznej, fotograficznej, a także firm oferujących piękną oprawę graficzną zaproszeń ślubnych czy albumów. Nie zabrakło również olśniewającej biżuterii i sukien ślubnych, oferty licznych restauracji – od góralskich po eleganckie dworki – i firm z eleganckimi limuzynami.

Na dużej scenie, od godz. 12:00, wszyscy uczestnicy imprezy mogli podziwiać pokazy mody ślubnej, które poprowadził Bartek Osumek, a także pokazy barmańskie, pokazy tańca i inne atrakcje. Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji były: Miss Polski 2012 – Katarzyna Krzeszowska i Pierwsza Vice Miss Polski 2012 – Ewa Będzia. Pokazy mody przygotowały salony sukien ślubnych: Anna, Karina, Fasson Dorota Wróbel oraz Ksymena – suknie ślubne i wieczorowe.

Katowicki salon Akademii B&K na ul. Wawelskiej 3 zadbał o fryzury modelek oraz Miss Polski 2012 i Pierwszej Wice Miss Polski 2012, a makijaż wykonała Artis Szkoła Makijażu Anna Brózda.
Wystawcy przygotowali mnóstwo nagród dla uczestników targów, w tym również kupony z bardzo dużymi rabatami. Pula nagród wynosiła ponad 30 tys zł! Bilety na targi można było nabyć w cenie 15 zł. Każda para otrzymywała przy wejściu „Informator Ślubno-Weselny”.

Międzyplanetarne Targi Ślubne w katowickim Spodku odbywają się tylko raz w roku. Dlatego warto skorzystać z tej jedynej okazji i zapoznać się z najnowszymi trendami w branży ślubnej najlepszych firm śląskich i ogólnopolskich. To także niepowtarzalna szansa na znalezienie oryginalnych pomysłów i inspiracji, które przyszłe młode pary mogą wykorzystać na swoim wymarzonym weselu!

Obejrzyjcie filmik z Miss Polski 2012 – Katarzyną Krzeszowską i Pierwszą Vice Miss Polski 2012 – Ewą Będzia, których fryzury wykonali styliści z katowickiego salonu Akademii B&K na ul. Wawelskiej 3:

Aby obejrzeć filmik, kliknij tutaj

Obejrzyj także galerię zdjęć z backstage’u stylizacji fryzur do pokazów na duzej scenie „Spodka”:

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl