Keratynowe prostowanie włosów

Co to jest?

Profesjonalna Kuracja Keratynowa to zaawansowana terapia, która przemieni nawet bardzo zniszczone włosy w proste, gładkie i lśniące. To zabieg, który ma na celu wyprostowanie, wygładzenie, odżywienie oraz pełną regenerację struktury włosa.

Geneza

Keratynowe Prostowanie Włosów-na świecie znane jest pod nazwą Brazylian Blow Out/ Brazilian Keratin Treatment (BKT). Kobiety w Brazylii cieszące się gęstymi, lecz zniszczonymi, puszącymi, kręconymi włosami, zapragnęły metody, która dogłębnie zregeneruje i przy okazji wyprostuje ich niesforne, narażone na wilgoć oraz działanie słońca, włosy.Obecnie kobiety na całym świecie cieszą się z efektów zabiegu zapoczątkowanego w Brazylii.

Na czym polega zabieg?

Kuracja polega na „wtłoczeniu” składnika przy użyciu wysokiej temperatury- tzn. dokładnym wprasowaniu keratyny do struktury włosa, tak aby wszelakie ubytki zostały wypełnione i uzupełnione keratynowym budulcem. Zabieg jest w 100% bezpieczny dla Twoich włosów!

Jaki otrzymam efekt?

Twoje włosy dostaną szansę powrotu do ich pierwotnego stanu – naturalnego i zdrowego wyglądu.
Oprócz efektu prostowania, zabieg zapewni Ci także odbudowę i odmłodzenie włosów- dzięki czemu stają się one zadbane, zdrowe błyszczące oraz o wiele podatniejsze i łatwiejsze w codziennej stylizacji.

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl