Keratynowe prostowanie włosów w promocyjnej cenie!

Niesforne kosmyki niepodatne na stylizacje? Codzienne prostowanie włosów? 🤔 Jeśli Twoje pasma mają skłonność do puszenia się, elektryzowania czy układania się zupełnie nie po Twojej myśli, mamy na to sposób i to w promocyjnej cenie!🎁

🖤Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który jednocześnie odżywia i regeneruje pasma oraz trwale je wygładza, zapewniając efekt lśniących, gładkich i zdrowych włosów na kilka kolejnych tygodni.

✅Rezultat ten osiąga się przy pomocy nakładanej na włosy keratyny – białka, które jest naturalnym budulcem włosa, i które pod wpływem wysokiej temperatury z prostownicy nagrzanej do 230 stopni uzupełnia ubytki w strukturze pasem i zamyka łuski włosowe.

Jak wygląda zabieg?

W salonie spędzisz bowiem od 2 do nawet 6 godzin, w zależności od tego, jak gęste i długie są Twoje pasma.

Wstępem do zabiegu keratynowego jest oczyszczanie włosów i skóry głowy. Po myciu fryzjer wysuszy włosy, a następnie pasmo po paśmie nałoży na nią keratynę, która pozostanie na głowie przez ok. 30 minut.

Kolejnym krokiem jest ponowne wysuszenie kosmyków i najważniejszy punkt programu, czyli prostowanie włosów keratyną. Temperatura urządzenia – 230 stopni otworzy łuski włosowe, dzięki czemu preparat wniknie w strukturę włosa. Samo prostowanie to proces długotrwały, bo każdy kosmyk trzeba przeciągnąć prostownicą nawet 5-6 razy.
Na szczęście po tym etapie zobaczysz zupełnie nowe, perfekcyjnie wygładzone włosy jak z reklamy najdroższego szamponu!


Polecamy! Odłożysz prostownicę i będziesz cieszyła się prostymi oraz lśniącymi włosami przez długi czas! ❤

Zapytaj w wybranym salonie jaką przygotowaliśmy ofertę promocyjną
i umów wizytę!
Promocja trwa : od 15.09 do 31.10

© Berendowicz&Kublin 2024 Wykonanie: Getso.pl